יומן מסע עם בני מוכתר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
ראשון, 05 פברואר 2017 11:24
יומן מסע עם בני מוכתר

המונח ''יומן מסע'' הפך למטבע לשון אהוב במיוחד שמתאר את הכתיבה של רשמים של אנשים מטיולים מסביב לעולם או גם בארצם. הסיפורים הייחודיים הללו מאפשרים לאנשים לתאר מקומות שרבים היו בהם מנקודת מבט אישית שמציירת אותם דרך עיניהם בלבד ובכך מחדשת את הקסם שלהם שוב ושוב.

אנשים רבים כותבים יומני מסע כאלו בעזרת מחברת ועט שנועדו לעיניהם בלבד, אך יש אנשים בודדים שחולקים את החוויות שלהם על מנת שאנשים אחרים יוכלו ליהנות מהניסיון שלהם ואולי גם יום אחד לטייל באותם המקומות בהם הם היו. בני מוכתר הוא אדם שכזה, אשר החל לתעד את טיוליו ביומני מסע אינטרנטיים שמספקים לקוראים מבט אל מקומות נפלאים מרחבי העולם ממקור ראשון.

יומני מסע מסביב לעולם

האהבה של בני לטיולים בכל רחבי העולם החלה כאשר טייל בתקופת הצבא עם אשתו האהובה, שהייתה חברתו דאז, ונפתח לכל הדברים שיש לעולם להציע. משנה לשנה, בני החל לאסוף טיולים וגם חוויות יחד עם ילדיו האהובים וגם חבריו שנדבקו בחיידק הטיולים והחלו לראות את העולם מזווית קצת אחרת.

בני מוכתר לא רצה שכל הידע שצבר והדברים שראה יהיו עבורו בלבד, מה שהביא אותו להנציח אותם ביומני מסע מקוונים. ביומנים המיוחדים הללו ניתן למצוא מידע על המקומות בהם בני ביקר לפי מסלול יומי וגם לראות תמונות יפיפיות מאותם אתרים. מלבד המקומות הנודעים שמהווים אתרי תיירות קלאסיים ופופולריים במיוחד, בני מוכתר מתאר גם מקומות פחות מפורסמים בהם ניתן לטייל בנעימים לראות פינות חמד שלא רבים מכירים.

עם שאוהב לטייל

הישראלים הידועים בתור עם שאוהב לטייל יכולים להרוויח רבות מיומני המסע האלו ולשחזר אותם ואת קסמם בטיול הבא שלהם. תכנון כזה מראש של מסלולי טיולים ומטרות ממוקדות הוא חשוב מאין כמוהו, שכן זה מאפשר לחסוך זמן המהלך החופשה ולהקדיש אותו למסעות ולא לתכנונם.

כאשר קוראים את יומני המסע הייחודיים של בני, ניתן לקבל הצצה לדברים שהוא ראה וגם טעם ולהרגיש את החופש מדגדג בקצות האצבעות. חופשות הן תמיד מהנות כאשר מתכננים אותן והולכים למקומות נודעים יותר ופחות, מה שהופך כל מסע לייחודי, בדיוק כמו אלו שבני מוכתר חולק עם העולם ומאפשר לכל הקוראים להיכנס לתוך יומני המסע הנפלאים שלו.

  
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים