שובר לפרסום בגוגליותר כלים של עיצוב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שלישי, 22 ינואר 2019 08:25

הבית שבו אנחנו נמצאים הולך ומשנה את פניו כל הזמן. ניתן לראות בצורה ברורה את ההבדלים של העיצוב האדריכלי של בתים פרטיים ושל דירות בבנייני מגורים, לצד הפריטים אשר נבחרים להיות מותקנים שם ונראים יוצאי דופן אם הם לגמרי מיושנים.

ישנם פריטים שנחשבים בתור בעלי מראה קלאסי, אבל גם עבורם יש כל העת מיני שדרוגים שהופכים אותם לפירטים יותר עדכניים מבחינת מראה ומבחינת השימוש שהם מציעים. לאחר שעלתה ההחלטה כי רוצים לבצע שינוי שכולל הרבה יותר מאשר רכישה של כמה פריטים כי אם שינוי מוחלט של עיצוב הפנים, הרוב יפנו אל משרד עיצוב פנים בעוד חלק אחר יגלה כי יש עוד בעלי מקצוע שמציעים להגיע אל שינוי. ביניהם ההתלבטות נובעת מבלבול בין טייטלים.

הום סטיילינג או מעצבת פנים

אנו יכולים להבחין כי בשנים האחרונות יש ריבוי של אנשים שאר מציעים את האפשרות לשדרג את המראה של הבית עם עיצוב הרבה יותר מתאים. אם פעם היו קיימים רק מעצבי פנים שאותם היו בוחרים עשירי הארץ, הרי שהמבחר של מעצבים שקיים נכון להיום בתחום זה בצירוף של מבחר זול ועצום של פריטים שאיתם הם עובדים מביא אל האפשרות לשכור את השירותים של משרד עיצוב פנים מקצועי גם אם לא ממש עשירים.

מה ההבדל בין מעצבי פנים לבין מעצבי סטיילינג? שאלה למדו ארבע שנים לתואר מקצועי והשניים עברו קורס קצר שמלמד אותם באופן כללי כיצד יכולים ליצור מראה שונה לבית מבלי להכיר את כל הכלים המקצועיים שאותם לומדים מעצבי פנים. ההבדל מבחינה מקצועית הוא תהומי, אבל ישנם אנשים שלא מחפשים משהו מעבר לשינוי הזה, ויש כאלה שמבקשים סיוע מעמיק באופן שבו הבית שלהם נראה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים