שובר לפרסום בגוגלימי גיבוש בצפון - להתארגן בכיף

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
ראשון, 26 ינואר 2014 19:11

ימי גיבוש בצפון – לא רק חוויה חד פעמית

אין עוררין על כך שימי גיבוש לעובדים חשובים ונחוצים הם ליצירת אווירה ולהידוק הקשרים בינם לבין עצמם וביניהם לבין בעלי התפקידים הניהוליים בחברות ובארגונים השונים. באותה מידה הם תורמים להעצמת הפרט בתוך החברה.

ימי גיבוש בצפון הם בעלי מסורת ומוניטין של הצלחה, שביעות רצון רבה בקרב העובדים והשגת היעדים שנקבעו מראש ע"י החברות. המגוון והאפשרויות הם כה גדולים עד כי ניתן לומר בוודאות שאין מצב אפשרי בו לא תמצאו חבילה שתתאים לכם ותענה על כל ציפיותיכם. זה המקום להדגיש ולומר שאם יש לכם בקשות מיוחדות שאינן בתפריט, אין כל בעיה ליצור חבילה ייחודית ומיוחדת עבורכם.

ימי גיבוש בצפון – חבילות טיולים וימי כיף

ימי גיבוש בצפון הם כל כך מוצלחים ומהנים עד כי חברות רבות חוזרות ומזמינות כל שנה, כל פעם תכנית חדשה מתוך הקטלוג של ימי גיבוש בצפון. כל שנה אפשר למצוא הצעות חדשות ואטרקטיביות ביותר וכל פעילות מתקיימת ברמה הגבוהה ביותר שתיתכן.

אז כיצד משחררים את העובדים מלחצי היום יום? איך גורמים להם לחייך, להפעיל את חוש ההומור שלהם ובכלל, להרגיש טוב עם עצמם ועם הסביבה? ימי גיבוש בצפון הבנויים מאוכל נהדר, טיולים במסלולים הגורמים להתרוממות רוח והפעלת האדרנלין באמצעות ספורט מוטורי או תחרותי, הם ימי גיבוש מנצחים. התכנית מכילה, כמובן, טיולים במקומות היפים ביותר בארץ, דהיינו ברמת הגולן, משולבים בסיור במפעל שוקולד בוטיק איכותי, ואלה ישאירו בפיכם טעם מתוק של עוד. אם אתם בעניינים קולינריים, ימי גיבוש בצפון כוללים גם סיורים בחוות לגידול עיזים המייצרות גבינות משובחות או בבתי בד המייצרים שמן זית מהאיכותיים ביותר שיש.

ימי גיבוש בצפון הם ימים קסומים התורמים רבות הן לעובדים והן לחברות.

http://danyjip.com/%D7%99%D7%9E%D7%99-%D7%92%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A9-%D7%91%D7%A6%D7%A4%D7%95%D7%9F/


 
מאמרים נוספים :

» יום גיבוש בצפון – מה הוא כולל?

ימי גיבוש בכל חלקי הארץ הפכו כבר מזמן לתופעה. הטרנד הזה כבש הן את המגזר העסקי והן את המגזר הפרטי. כולם מבקשים לבלות ביום גיבוש בצפון כאשר הרעיון המרכזי הוא לצאת מהשגרה המשעממת ולהשתתף בפעילות קבוצתית. אז מה בדיוק מציעים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים