שובר לפרסום בגוגליתרונות של טלפון ועידה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שישי, 11 אוקטובר 2013 17:01
מהו טלפון ועידה ומהם היתרונות המרכזיים שלו

המאמר הבא ידון בתחום שיחות הועידה וההתפתחות שלו בשנים האחרונות.

האם השתתפתם בעבר בישיבת צוות אשר השתמשה בטלפון ועידה? האם הזדמן לכם להיות "הצד השני" אשר משתתף בישיבה וכל המשתתפים ראו את פניכם על גבי המסך?

רובכם מכירים את עולם מכשירי הטלפון בועידה מעולם העסקים או החברות הגדולות: אותה תמונה קלאסית של מספר אנשים יושבים סביב שולחן הישיבות, דנים בנושא מסוים, מולם מוקרנת מצגת עם תרשימים רבים ולצידה גם תמונה של איש אחר הנמצא במקום רחוק – המשתתף גם הוא בישיבה.

ובכן, ניתן לומר כי שיחות וידאו בימינו משמשות בהיקף רחב יחסית למטרה זו והמגמה הזאת רק הולכת וגוברת בשנים האחרונות, כאשר השיחות הללו הולכות ותופסות מקום גם בארגונים ממשלתיים ובמוסדות ציבוריים שונים.

יתר על כן, יותר ויותר חברות ישראליות מציעות שירותי וידאו קונפרנס, או במילים אחרות שיחות ועידה וירטואליות – אשר מאפשרות למספר אנשים לדבר איש עם רעהו באמצעות הוידאו בו זמנית. קחו לדוגמה את חברת נקסטל, המספקת שירותי וידאו איכותיים בתחום זה. אמנם חדר הישיבות יכול להיות גדול למדי ולאכלס בתוכו מספר רב של משתתפים, אך הודות לציוד מתאים ואיכותי המשווק בחברת Nextel– "הצד השני" ישמע אתכם באיכות טובה כאילו הוא חלק באולם הישיבות.

טלפון ועידה – המפתח לנוחות ולחיסכון בזמן יקר

נדון עתה במספר יתרונות משמעותיים הנלווים למשתמשים בטלפון הועידה. ובכן, היתרון המרכזי הוא בראש ובראשונה נוחות: כדי לדבר אתך פנים מול פנים, הצד השני לא נדרש להגיע פיזית עד למקום מושבך אלא יכול לעשות זאת באמצעות טלפון ועידה וירטואלי.

באותו הזמן, אתם יכולים להיות עסוקים מול המחשב האישי שלכם או בטלפון הנייד שלכם, ולקרוא מסמכים הנמצאים בחדר העבודה שלכם. אין צורך לזכור אילו מסמכים לקחת לפגישה שכן היא מתקיימת במשרד שלכם!

המשמעויות הנוספות הנגזרות מכך שמקום הפגישה נקבע אצלכם – הוא כאמור החיסכון בזמן. אין צורך לגזור ולתכנן זמנים בלו"ז של נסיעה הלוך וחזור למקום הפגישה. דמיינו כמה שעות בשבוע תוכלו לחסוך על נסיעות ממקום למקום, ממקום מפגש אחד למשנהו.

השתמשו בטלפון הועידה ונצלו את היתרונות

ובכן, מלבד היתרונות הללו קיימים יתרונות נוספים (המשתנים בין משתמש למשתמש) היכולים להביא בסופו של דבר לארגון משופר של המשרד או העסק שלכם. מדובר בפתרון טכנולוגי מתקדם אשר מוטב לנסותו ולהיווכח ביתרונותיו ובהשפעותיו על הארגון שבו אתם עובדים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים