שובר לפרסום בגוגלכאן תמצאו מתנה לגיל 60

PDF הדפסה דוא
כאן תמצאו מתנה לגיל 60 - 1.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
ראשון, 15 ינואר 2012 10:30
לפעמים, אלה הדברים הקטנים... מתנה שתחזק את הקשר. תנו לי להסביר לכם על מתנה שרכשתי לחברתי דאז לפני כשנתיים, ובאחריות זו הייתה ההפתעה הכי מרגשת שקניתי למישהו. היא התלהבה והתרגשה, וממש התאהבה בי בעקבות המתנה הזו.


משהו פשוט

כשרציתי למצוא מתנה ליום ההולדת בדקתי באינספור אתרים, חשבתי המון והייתי בלחץ מזה. חיפשתי משהו לא שגרתי, במקום להתפשר על מתנה בנאלית. בסוף הבנתי שכל מה שחיפשתי היה בהישג יד. והחלטתי לקנות מתנה לגיל 60.

הרעיון של שימוש בתמונות משפחתיות הוא לא חדשני בעיקרון, אך מבחר האפשרויות הפוטנציאליות בענף - הופכות את הקונספט ללבבי ונועז. היה והחלטתם על הגדלת תצלום כלשהו על קיר הבית, או הדפסת קולאז' על צילון לרכב - התוצאה מרגשה ומבדרת. נסו בעצמכם על בת הזוג. אשמח לשמוע על החוויות שלכם - בהודעה אישית. אם אקבל תגובות, אתן בשמחה עצות נוספות בעניין מתנה אישית.

תהיו יצירתיים יותר.

ברור לכם שהרעיון הכי נדוש הוא לעצב תצלום שלכם ביחד. האמת, השיטה הזו עובדת, וזו שיטה בדוּקה לגרום לה להתלהב ולהשוויץ בפני החברות, אבל למרות זאת באופן אישי, אעדיף צילום יותר מרומז; תמונת מט של יער בו טיילתם, המועדון בו התאהבתם, או אולי בכלל תמונה שלכם כילדים. תנו לתמונה אקסטרה מחשבה, לא לגרום לויכוח מיותר.

מבחר סוגי האפקטים שניתן להוסיף לתמונה הוא גרנדיוזי. קביעת האפקט המושלם היא ללא ספק משימה לא פשוטה, אך לכך קיימים מקצוענים שזוהי פרנסתם, שיעזרו לכם לבחור. חלק מהתמונות בלתי אפשרי להדפיס בגלל הגודל, או משהו דומה. כדי להימנע מפאשלות, אמליץ לבחור כמה תמונות פוטנציאליות, לכל מקרה.

מידע נוסף על מתנות מקוריות.

כאמור, הפתעות מהסוג הזה הן בדר"כ מוצלחות, במיוחד כאשר הן לא ניתנות לרגל יום ההולדת. אשמח לשמוע הצעות נוספות עבור מתנה מיוחדת, שתפו אותי בבלוג, וספרו למי שמתעניין.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים