כובעי טמבל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
רביעי, 04 ינואר 2017 16:58

כובעי טמבל אז והיום

מאז קום המדינה התחילו החלוצים הציונים קו סטיל חדש, אחד המאפיינים הבולטים של החלוץ הציוני הקלאסי, היה הכובע הטמבל. כובעי טמבל הם בעצם כובעים בצורת קערה לכובעי טמבל אין מצחייה או שוליים מיוחדים. לא ברור מאיפה הגיע הביטוי כובעי טמבל אבל ישנם מספר השערות שונות בנושא. לפי סברה אחת הכינוי ניתן לעולים חדשים שלבשו את הכובעים האלה על יד ה"צברים" והכינוי דבק גם בכובע. לפי סברה אחרת הכינוי הגיע משמו של ארגון ה"טמפלרים" ששהו בארץ ושמם עוות על יד תושבי המקום הערבים ל"טמבלרים" ומכוון שהשם קרוב למילה טמבל שמשמעותה בטורקית עצלן הכינוי דבר בכובע עצמו. לפי סברה אחרת משמעותו של השם נובעת מהשפה האנגלית. כנראה שלעולם לא נדע אך אין הדבר מונע מאיתנו ליהנות מהיתרונת הרבים שמציע הכובע הזה.

אז למה כובעי טמבל פופולריים כל כך?

לכובע הטמבל יש מספר יתרונות רבים וחשובים שהופכים אותו לפופולרי כל כך. ראשית הוא כובע נוח מאוד, הוא יושב על הראש בצורה נוחה ומגן על הלובש מהשמש. שנית כובע הטמבל הוא כובע פרקטי מאוד, כפי שאמרתי הוא מגן מהשמש בצורה יעילה ובנוסף לכך הוא מתקפל בקלות ואפשר להכניס אותו לכיס בלי בעיה. שלישית, מחירו של כובע הטמבל הוא זול. מכיוון שלשם עשייתו נדרשים רק כמה חתיכות בד זולות ותהליך הכנתו אינו מורכב עלותו היא זולה מאוד.

כובע טמבל בסטייל אישי

כיום ניתן להדפיס על הכובע טמבל, ציור, לוגו, הדפסים או כל דבר שיעלה על דעתכם. כובע טמבל עם הדפס או לוגו של הארגון או הקבוצה שאתם משתייכים אליה יכול להיות מתנה מעולה לימי כיף/ טיולים מאורגנים/ ושאר פעילויות שכאלה. הזמנת כובעי טמבל עם כיתוב או ציור לא תעלה לכם כסף רב מכיוון שהכובעים האלה זולים במיוחד. תוכלו להזמין כובעים בכל הצבעים וגדלים שונים ולהתאים אותם לחברים בארגון שלכם.

לסיכום אם אתם רוצים להתחבר לשורשים הציוניים בארץ ליהנות מכובע איכותי ויפה והכל במחיר זול היכנסות לאתר http://www.cstudio.co.il/ ובחרו את הכובע המתאים לכם. 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים