שובר לפרסום בגוגלכיצד בוחרים משתלה טובה ומקצועית?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : שירי   
שני, 07 דצמבר 2015 10:16

אם אתם רוצים ליהנות מצמחי נוי בבית, בחצר או בכל מקום אחר, טבעי שאתם רצו למצוא קודם כל משתלה מקצועית שאפשר לסמוך עליה. במשתלה אתם צריכים לקבל שירות מצוין, וליהנות ממגוון רחב מאד של צמחים מכל סוג, בכדי שתוכלו לטפח אותם בהמשך בבית שלכם. השאלה היא כמובן - איך אפשר לבחור במשתלה טובה ומקצועית? מה בכלל יחווה לנו על כך שהמשתלה היא טובה? הנה כמה סימנים שכדאי לשים לב אליהם.

 

ההיבטים החשובים בבחירת המשתלה

●       מקצועיות ואדיבות המוכרים - קודם כל, כדאי לשים לב לצוות עצמו שמתפעל את המשתלה. בכל משתלה צריך לחכות לכם צוות שיהיה קודם כל מקצועי, ויהיה בעל ידע רב בכל סוגי הצמחים שהוא מגדל. אם הם אומרים שהם לא מכירים את אחד הזנים או מוסרים מידע שגוי - עדיף להמשיך הלאה. מעבר למקצועיות, ברור שהצוות גם צריך להיות אדיב ונעים ולתת לכם יחס אישי - כי זה הבסיס לכל שירות מוצלח.

●       איך נראים הצמחים? - לכאורה, בכל משתלה ירצו להציג לכם את הצמחים במצבם המושלם. אולם תתפלאו לגלות שיש משתלות שאפילו את זה לא מקיימות, אבל צריך להיות ערניים בנושא הנ"ל. יש לבדוק את הצמחים השונים ואת המצב שלהם - האם השורשים שלהם נראים טובים? האם העלים נראים בריאים? האם הצמחים צומחים בצורה נורמלית או הם נראים כאילו משהו בגידול שלהם לא טבעי? אם מתעורר בכם חשד - אפשר בהחלט להמשיך למשתלה אחרת.

●       האם המקום מסודר ונקי? - גם זה היבט שאסור לזלזל בו! משתלה טובה היא כזו שקל מאד להתמצא בה. זו צריכה להיות המשתלה שתיתן לכם גם עגלות נוחות לאיסוף של הצמחים השונים, עם שלטים ברורים ונוחים להתמצאות, עם משטחים נקיים, ללא שאריות של צמחים נבולים ויבשים, וכיו"ב. מקום שנעים לקנות בו - הוא בהחלט מקום שכדאי ללכת אליו!

 

שימו לב גם למגוון הצמחים

לסיום רק נזכיר לכם שיש עוד קריטריון חשוב לבחירת המשתלה, והוא המגוון שקיים אצלה. זה נכון שישנן משתלות שמתמחות בסוג כזה או אחר של צמחים, אבל אלא אם אתם פריקים של זן מסוים - עדיף לבחור במשתלות שיספקו לכם את מגוון הצמחים הגבוה שיתאים לכם. 
מאמרים נוספים :

» דשא סינטטי בעיצוב הגינה

 הקמת דשא סינטטי זה חיסכון בכסף שיכול להגיע לחיסכון של מאות ואלפי שקלים – ההוצאה של התקנת דשא סינטטי איכותי הינה חד פעמית שאחריה אין יותר הוצאות כספיות כגון: מים, גנן, דישון וריסוס, מערכת השקיה וכו. היכן כדאי לקנות ? ...

» נטיעת עצים בגינת הבית הפרטי

לשתילת עצים בגינת הנוי ישנו תפקיד מרכזי בעיצובה הסופי של הגינה, במשפחות הצמחים העצים אובחנו כשיא ההתפתחות בתחום הצומח, גובהם, חוסנם, אורך חייהם ומופעם המרשים של עצים ובעיקר עצי הנוי הקנו להם מקום של כבוד.  מהווים לרוב את...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים