שובר לפרסום בגוגלכיצד להפיק את שערי החליפין הזרים הטובים ביותר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : jordan78   
חמישי, 20 אוקטובר 2016 19:09

כל נוסע מתמיד יודע שזה חשוב שיהיה לו מזומנים בעת נסיעה. ברוב המקרים, זה מתחיל ברגע שהם עוזבים את הארץ וצריכים לקחת מונית בשדה התעופה או להשאיר טיפ במלון. אז בשביל זה חשוב באמת לבדוק איפה אפשר למצוא את שיעורי המט"ח הטובים ביותר להמרה.

שדות תעופה & מלונות

רוב נמלי תעופה ותחנות הרכבת יש בנוחותם שולחנות להמרת מטבע שבו אתם יכולים להמיר את הכסף שלכם. אבל השיטה הזו אינה הדרך הרצויה להשיג את המרב עבור הכסף שלכם, שכן בשיטה הזו, אתם לעתים קרובות תצטרכו לשלם דמי עמלה גבוהים. המעטים השולחנות שלא גובים עמלות גבוהים.

מה שלא תעשו, אל תחליפו את הדולרים שלכם למט"ח בבנקים. רוב הבנקים אינם נושאים את כל המטבעות הזרים, וגם אם כן, זה בדרך כלל בכמויות קטנות מאוד. גרוע מכך, הם גובים שער חליפין שלילי.

שוב, דוכני מט"ח בנמלי התעופה גובים שיעורי עמלה גבוהים ולעתים קרובות הם אינם מציעים את המחיר הטוב ביותר לחילופי מטבע. רק אם אתם חייבים, בחרו בכספומט כדי לקבל כמות קטנה של מזומנים מספקת כדי להכניס אתכם לתוך העיר.

מלונות הם רעיון רע להמרה בגלל דמי העסקה הגבוהים.

המחאות נוסעים? לא מומלץ. זכרו מהם בדיוק המחאות נוסעים. השימוש בהמחאות נוסעים עלול להיות סיבה להפסד של הרבה כסף.

אז, זה אומר לחזור לכספומט, נכון?

שימוש כספומטים

כדי לוודא שיש לכם את המטבע הנכון ביד, אתם יכולים לגשת ולהוציא כסף מהכספומט. ישנם בנקים זרים שיכולים להציע שערי חליפין טובים יותר. ישנם בנקים שלא גובים עמלות גבוהות מידי אם לקוחות מגיעים איתם להסדר מסוים.

בנוסף לדמי העסקה, בנקים יכולים גם לגבות אחוז מסוים כעלויות מט"ח. במקרה כזה, עדיף לחלץ סכומים גדולים של כסף עבור כל משיכה, במקום לשלם עמלות מוגזמות במספר משיכות.

כרטיסי אשראי ללא עמלות עסקת חוץ

אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור מטיילים הוא להצטייד בכרטיס אשראי כי אין עמלות בעסקה זרות. יש כאלה עם שערי חליפין הוגנים וללא עמלת מרה

כרטיסי אשראי רגילים הם עוד אפשרות, אבל חברות כרטיסי אשראי בדרך גובים תשלום של שלושה אחוזים לפחות עבור כל עסקה זרה. כך או כך, תוודאו להודיע ל​​חברת האשראי שלכם מראש כי אתם מתכננים לבצע חיובים מחוץ למדינה. אם צצות האשמות פתאום, החברה יכולה להקפיא את כרטיס האשראי שלכם עד שהם מוודאים שהכרטיס לא נגנב.

מאמר בחסות שלום צ'יינג' - צ'יינג' ושירותים פיננסים באשדוד - למידע נוסף כנסו לאתר>>>


www.seo-uri.co.il/
 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים