כיצד לזהות את המפלגה המתאימה לך?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ארווין קליין   
שישי, 22 מרץ 2019 19:54

ביטחון וכלכלה – הם נושאים גדולים, מכדי שהבוחר הפשוט, יחליט על פיהם במי לבחור. אין ספק שכל מפלגה שתעלה בסופו של דבר לשלטון, תתיישר בנושאים אלו, לפי האינטרס הלאומי, שתמיד הנחה אותנו.

אבל מבחינת הבוחר הפשוט, דווקא הנושאים הקטנים, הם שעושים את ההבדל בין המפלגות. מבחינה זאת, מפלגת זהות, יכולה להביא את הבשורה.

 

הניסין שלנו, לייחס לחוקים ערכים נעלים ורציונליים, הם שטות מוחלטת. למעשה חוקים מבטאים הלכי רוח קיצוניים, בקרב החברה, שמביאים לשינויים. שינויים אלו נצפו לאורך כל ההיסטוריה המדהימה של האנושות. כך למשל, מי בכלל שיער, שמלחמת עולם שניה, תפרוץ אחרי הראשונה. זאת שנקראה המלחמה ששמה קץ לכל המלחמות...

 

להיות עם חופשי בארצו

הכרזה זאת בשיר "התקווה", עומדת עכשיו במבחן, כאשר יותר ויותר חוקים, מגבילים את חופש האזרח. חוק העישון, חוק הזנות וגם הקשיים שמערימים על משתמשי הקנאביס למטרות רפואיות.

כל אלו חוקים, שלא באים לטפל בפשעים אמתיים, או להגן על אנשים. הם באים לתמוך במתחסדים וברצון של קבוצות מסוימות, להשליט את המוסר שלהם על אחרים.

מבחינתי משה פייגלין ומפלגת זהות הם המחסום האחרון מפני התמסדות שלטון משטרתי על חיינו והפיכתנו לפושעים. לא שאני בעד סמים, סיגריות או זנות, אבל לא ייתכן שיקצינו את העניינים האלו, עד כדי הפיכת אזרח מן השורה, שלא מפר שום חוק היום, לפושע. יש להפנות את המשאבים למלחמה בפשע ובפושעים, ולא להפוך את המשטרה לכזאת, שיוכלו לפגוע באנשים ישרים ונורמטיביים.

למה כוונתי? במקום לטפל בצורה נקודתית, כמו שאנו עושים לגבי טרור, מנסים ליישם פעולות גורפות נגד אזרחים. זה בדיוק כמו להפגיז ולהשמיד את כל עזה, כדי למגר את הטרור.

לא ייתכן להפוך מעשן גראס שסובל ממחלה קשה וזאת התרופה היחידה בשבילו, לפושע. לא ייתכן שמי שמעשן ונמנע מלהפריע לאחרים, יהפוך לפושע ומטרה לכל מלשין המבקש להרע לו. לא ייתכן שכל מי שנכנס למכון בריאות לקבל מסאז' המשטרה תשים עליו את היד.

עד כדי כך הגיעו המחוקקים, שמנסים לכסות את התחת ולא להתעסק בפושעים אמתיים, אלא להראות מספרים אבסולוטיים, של אנשים שעברו על החוק ונענשו. זאת בדיוק הדרך בה יוכל הפשע לפרוח ולגדול במדינה שלנו.

 

כשהוא בא להציג את העקרונות הפופולריים של המפלגה שלו, (שכן ברור לכולם, שעקרונות אלו הן המקנות לפייגלין את הכוח שכולם מדברים עליו) שהם לגליזציה של קנאביס, וביטול החוקים נגד עישון וזנות, מודה פייגלין שבבסיס המצע שלו, לא עומד המוסר. הודאה זאת שלו, היא, מבחינתי האטרקטיבית ביותר והסיבה הכי טובה לבחור בו. שכן ההתחסדות הפוקדת את החברה שלנו, המתיימרת להתנער ולהשמיד כל גילוי של פגיעה בפוריטניות, היא מחלת דורנו. לא לחינם נבחר טראמפ לנשיא ארה"ב, שכן העולם הנאור מאס מהרדיפה הזאת אחרי כל גילוי של אנושיות, ואי נכונות להכיר בחטאים ובחולשות של כולנו. במקום להיכנס לתחתונים ולחיים הפרטיים הכמוסים, שלנו, יש לתת לכל אדם את החופש שלו. את הקרדיט המגיע לו. איש אינו צדיק יותר מהאפיפיור. אם פייגלין מאמין בביאת המשיח ובבניית בית המקדש, שיבושם לו. אין בזה שום רע, מבחינתי, איש באמונתו יחיה. גם איש לא מעלה בדעתו, לחוקק חוקים נגד ביאת המשיח או בניית בית המקדש. כל זמן שהכול יעשה לפי ההיגיון, השכל הישר וטובת הכלל.

כולנו צריכים להילחם בתופעה הזאת, של הוקאת אנשים, ורדיפתם על ידי התקשורת. זה לא פחות גרוע מאשר שיימינג וחרם חברתי ברשתות החברתיות. רק לאחרונה, זוכה משה איבגי, מהאשמה העיקרית נגדו. אבל האיש כבר גמור, הוא מוחרם ומיובש מבחינה יצירתית. השחקן הענק הזה, פשוט נרדף עד צוואר, על ידי ארגוני הנשים, שהכריזו ציד מכשפות עליו. הרשימה של המפורסמים שגמרו עליהם בתקשורת וברדיפה של ארגוני הנשים, היא אינסופית. כמו גם רשימת נבחרי הציבור, שניסיונם להגיע למעמד גבוה, הושם לעיל. נגד כולם כבר מצאו משהו.

עם כל הכבוד, פרות קדושות יש רק בהודו. למרות שאני מזדהה ומבין את האב שאיבד את בתו בפיגוע חבלני, ודורש מיד להפסיק הזרמת כסף לפלסטינאים, הרי הוא לא זה מי שיקבע לנו. שהרי התקשורת מיד מתנפלת והופכת את עניין העברת כספים לחמאס, למשל, לפרה קדושה. כל מי שלא מתנגד לזה, מיד מנודה ומגונה.

זאת רק דוגמא למה קוראים לתקשורת פייק ניוז. האזרחים לא באמת רוצים להיות קדושים, אלא לחיות בביטחון ולא בסיסמאות.

אני מזדהה עם זהות בעניין חופש הפרט. בהחלט יש חוקים שצריך לבטל ובייחוד להפסיק את החקיקה המטורפת הזאת, שבה לקתה הכנסת האחרונה. מצד שני יש להפעיל את החוקים הישנים והטובים ולאכוף אותם. בדיוק כמו שיש לפרט חופש, יש להקפיד על שמירת הפרטיות ולהימנע מפגיעה כלשהי איש ברעהו.

למרות שאינני דתי, אני חושב שכולנו נרוויח אם נבחר באדם דתי לכנסת. שכן אפשר למצוא בדת ערכים נעלים, שכולנו נהנה מהם. ואהבת לרעך כמוך ועוד ועוד.

הכי מסוכנים מבחינתי הם הקדושים המעונים, אלו שלא מוכנים להתפשר על עקרונותיהם. אנשים חזקים וקשים. מבחינתי מנהיג  הוא לא כמו בול עץ, אלא עץ גמיש, שבסערה יודע להתכופף כדי לא להישבר. מנהיג אמתי הוא מי שחולשותיו כבר ידועות לציבור, ולא נשארו לו שלדים בארון. ואל תחפשו לי צדיקים, האפיפיור, כידוע, גר באיטליה. שם, המצב הפוליטי נורא ומחליש מאוד את המדינה.

האמת היא אף פעם לא חד צדדית. למציאות פנים רבות ואפילו סותרות.

לסיכום, פייגלין לא מבקש לתמוך בעישון סמים (לא לקטינים ולא לסמים קשים), אינו אוהד של זנות (כבר היום יש מספיק חוקים נגד הפגע הרע של הזנות ולא צריך לחפש את האזרח הנורמטיבי), ואפילו לא בעישון סתם, שכמובן, גורם נזקים עצומים. הוא רק מבקש להפסיק לבטל חוקים דרקוניים ולתת לחיות בארץ הזאת. כמובן לאזרחים ישרים, שומרי חוק ואלו שלא פוגעים בשום דרך בזולת.

 

להיות עם חופשי בארצו, תנו לחיות בארץ הזאת! אם נמשיך לחוקק חוקים נוקשים ודרקוניים, רבים יעזבו את הארץ ונישאר עם ל"ו הצדיקים, כנגד ים של עמים עוינים מסביב.

  
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים