שובר לפרסום בגוגלכיצד לרכוש ספריי השהייה ברשת?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אסף סגל   
שני, 30 יולי 2018 15:50
שפיכה מוקדמת היא תופעה רפואית נפוצה אשר 30% מאוכלוסית הגברים סובלים ממנה. זו היא תופעה בה בן הזוג מגיע לשפיכה תוך זמן קצר מאוד (כדקה) ולפעמים עוד לפני החדירה. שפיכה מוקדמת עלולה לקרות מדיכאון, טראומה, שימוש בתרופות מרשם, בעיות במערכת העצבים ואף מחוסר ניסיון מיני. ישנם טיפולים ותכשירים רבים לטיפול בבעית שפיכה מוקדמת כשהתכשיר הנפוץ ביותר הוא ספריי השהייה. 


ספריי השהייה הוא תכשיר נפוץ הנמכר בחנויות הסקס והבריאות. ישנם סוגים שונים של ספריי השהייה ולרוב הוא מכיל חומר הרדמה בכמות מזערית. חומר ההרדמה מפחית את התחושה באיבר המין וכך ניתן לשלוט על השפיכה ביתר קלות. לקוחות רבים מדווחים על השהיית שפיכה של בין 25-30 דקות. 


ספריי השהייה הוא תכשיר נפוץ לא רק אצל גברים הסובלים משפיכה מוקדמת. גברים רבים רוכשים את התכשיר בכדי לשפר את הביצועים שלהם במיטה ולהרשים את בת הזוג על ידי זה שהם מחזיקים מעמד דקות ממושכות וכך מספקים יותר את בת הזוג. ממוצע הזמן שלוקח לגבר להגיע לשפיכה הוא בין 2-8 דקות כשלאישה לוקח כ-20 דקות בממוצע. משוואה זו היא מה שגורמת לגברים רבים כל כך להיות מתוסכלים אם הם מגיעים לשפיכה מוקדמת.

 

ספריי השהייה מומלץ הוא ספריי השהייה דיליי Delay, שהוא ספריי השהייה טבעי לחלוטין, בטוח לשימוש ומיוצר בישראל תחת פיקוח משרד הבריאות הישראלי.


יתרונות השימוש בספריי השהייה דיליי

  • משהה את השפיכה ב-25 דקות יותר
  • בטוח לשימוש
  • באישור משרד הבריאות
  • טבעי לחלוטין


www.tevaclick.co.il


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים