שובר לפרסום בגוגלכיצד תחסכו מאות שקלים בחשבון החשמל בקיץ? התקינו אוורור לגג רעפים!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דני זמיר   
שני, 24 יוני 2013 23:06

כאשר מחליטים לבנות בית, הדבר יכול להיות לא קל, ולפעמים אף קשה מאוד. יש דברים רבים שצריך להתחשב בהם. כמובן שכולנו רוצים לבנות את הבית רק פעם אחת ולכן לכל פרט ופרט יש חשיבות רבה וצריך לדקדק בכל הפרטים. חשוב מאוד להקפיד לא רק שהבית ייצא יפה, אלא כמובן גם שיצא חזק ועמיד ויחזיק שנים רבות.

כאשר מדברים על נוחות המחייה בבית, רובנו לא מבינים את התפקיד המכריע שיש לתכנון נכון של אוורור הבית, עוד משלבי הבנייה. לאוורור הבית באופן ככלי יש חשיבות רבה בהשפעה על הטמפרטורות בתוך הבית. אוורור גג רעפים הוא, כנראה, החלק המרכזי ביותר, שנכון להיום אנשים רבים בארץ ממעיטים בחשיבותו, אבל הוא קריטי להורדת הטמפרטורה בבית בעיקר במפלסים העליונים. מטרתו של אוורור הגג היא להקטין משמעותית את הטמפרטורות של האוויר הכלוא בתוך גג הרעפים, וכך להשפיע מיידית על הטמפרטורות בתוך הבית.

ניתן להסביר את התופעה במילים פשוטות, לאור, היום מצטבר בגג הרעפים אוויר כלוא. השמש מחממת את גג הרעפים באופן ישיר, וכתוצאה מכך האוויר בתוך הגג מתחמם ויכול להגיע לטמפרטורות של עד 70 מעלות. האוויר החם מבצע פעולה הפוכה לפעולת מערכת המיזוג בבית וזו הסיבה העיקרית לכך שבמפלסים העליונים בבית, מיד כאשר מפסיקים את פעולת מערכת המיזוג, מרגישים כאילו היא מעולם לא פעלה, תוך דקות ספורות, אפילו בלילה. אוורור גג רעפים תקין, יסייע בהפחתה משמעותית של הטמפרטורות של האוויר בגג ובכל יסייע לשמירה על טמפרטורה נוחה בבית.

תכנון נכון של מערכת לאוורור גג רעפים, יהפוך אותה לרב תכליתית, גם תאפשר זרימה חופשית החוצה של אוויר חם וגם תמנע כניסה והצטברות של מים, אבק ומזהמי אוויר. בנוסף מערכת האוורור תעלים את ריח העובש המוכר מעליית הגג.

התקנה של מערכת לאוורור גג רעפים אינה משימה מורכבת, וגם השימוש במערכת פשוט. בנוסף אוורור הגג מגן עליו מפני נזקי מזג האוויר והיא הכרחית לעמידותו של הגג לאורך שנים.

היבט מרכזי נוסף שחשוב להבחין בו, הוא הוזלה משעותית של חשבון החשמל בחודשי הקיץ כתוצאה מהתקנת מערכת אוורור בגג רעפים. כולנו מכירים את חשבון החשמל המנופח, בעקבות הפעלת המזגנים, בחודשי הקיץ. והמצב נראה שהולך רק להחמיר עם העלייה החדה במחירי החשמל בעת החרונה. התקנה של מערכת אוורור לגג תסייע לחיסכון משמעותי בחשבון החשמל בחודשי הקיץ, מאחר וזמן פעולת מערכת המיזוג תקטן, ואפקט המיזוג יימשך זמן רב יותר. מה שיתבטא בחיסכון של מאות שקלים בחשבון החשמל.

אנו בקאופמן את זמיר מציעים לפרטיים ולעסקים מגוון רחב של פרונות אוורור לגג רעפים ולגגות אחרים הסובלים מבעיה דומה. יתרונינו הגדול הוא ביכולתינו לייצר בהתאמה אישית את המערכת שתתאים לגג שלכם באופן הטוב ביותר, כך שאינכם מוגבלים למוצרים הקיימים בשוק שלא בהכרח יתנו לכם את היעילות הטובה ביותר.

לפרטים נוספים אתם מוזמניפם לבקר באתר שלנו או להתקשר אלינו 
מאמרים נוספים :

» כל מה שרציתם לדעת על אוורור ממ"ד

על פי התקנים עליהם בנויים המרחבים המוגנים בבתים ובמרכזים עירוניים, מערכת היא חובה אך לא מדובר במערכת אוורור רגילה לא במערכת שצריכה לסנן את האוויר בפני רעלים וחומרי לחימה כימיים אשר עלולים להיות מופצים בזמן מלחמה. על פי...

» מאוורר גג

מדינת ישראל התברכה בשמש נפלאה המחממת אותה במשך רוב ימות השנה. האקלים החם והמיוחד הוא אחד מסימני ההיכר הכי ידועים של ישראל, אך הוא גם נמצא בעוכריה. כאשר בונים בתים בישראל, חייבים לשים את הדעת על מצב מזג האוויר ולמצוא...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים