שובר לפרסום בגוגלכך תבחרו את הארון הנכון לחדר השינה שלכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : jordan78   
שלישי, 21 אוגוסט 2018 14:18

האמת על בחירת הארון בחדר השינה היא שזה לא משנה אם החלל הוא גדול או קטן, המפתח הוא להשתמש בחלל ביעילות ככל האפשר. התחילו על ידי זיהוי אזורים בעייתים - הארון צריך להיות מאורגן כך שזה יגרום לך למצוא את הבגדים הנכונים בזמן הנכון.

בעוד הארגון הנכון של הפריטים שלכם הוא חיוני בסידור הארון, חשוב באותה מידה ליצור איזון אסתטי בין הארון והאלמנטים  האחרים בחדר שינה.

הנה קבוצה של נקודות שיעזרו לכם לתכנן את הארון הנכון בחדרים שלכם:

1. למדו את המרחב בחדר ותזהו את מבנה הקיר

לפני שאתם מתחילים, ציירו תוכנית של הארון שלכם. התחלו על ידי מדידת הממדים של שטח הארון: גובה, רוחב ועומק הקיר. לא לכל הבתים יש קירות מוגדרים היטב, ולכן כדאי למדוד אותם בגבהים מרובים ולהחליט את המדידה הקצרה ביותר.

2. התייעצו עם מומחה כדי לדעת אם הקירות שלכם יכולים לשמש כגיבוי לארון. סוגים מסוימים של קירות עשויים לדרוש חומר מיוחדת כדי לעגן את הארון. לדוגמה, חדרים עם קיר גבס או ציפוי ידרשו עוגנים נוספים לקיר כדי לתמוך במשקל הארון מדפים ואת מוטות קולב. היזהר מאוד עם המדידות של הארון שלכם. מדידה נכונה תעזור לכם לקבוע את הגודל ואת הסגנון של מדפים ואביזרים שתצטרכו.

הנה רשימת תיבות למקטעי הארון שאליהם תוכל להתייחס:

3. ליצור בלוק של מרחב

ברגע שיש לכם רעיון לגבי שטח הקיר והממדים של החלל, זה הזמן להיכנס לאינטרנט ולבחור חברות המספקת ארונות. אם אתם גרים בדרום ואתם מחפשים ארונות הזזה באשקלון, ישנם הרבה חברות שיכולות לעזור לכם בבחירת הארונות שהכי מתאימות לחלל החדר שלכם. כדאי לפנות לגורם מוסמך שידעו לתת לכם את התשובות הכי נכונות. תעשו שימוש באינטרנט וקטלוגים רהיטים עבור מבחר הארונות השונים

הקפדו לכלול מקום לתליית בגדים בגדלים שונים ואורכים שונים. בחרו ארונות שיש להם שטח אחסון גדול ונגישות קלה.

כדי לקבוע את גובה המדפים, תמדדו כמה גבוה אתם יכולים להגיע כדי לתפוס פריט. החסרו 13 ס"מ מערך זה, זה צריך להיות הגובה של המדף שלכם בארון.

בבחירת ארונות לבית שלכם עליכם להפיק את המרב של שטח שיש לכם בבית, ולפיכך אם יש לכם דירה/בית קטן, אל תלכו על ארונות מסיבי מידי, הרי זה יכול לתפוס לכם את כל המקום בחדר. בחרו ארונות בהתאם לפרופורציות של הדירה/בית שלכם.


www.seo-uri.co.il/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים