שובר לפרסום בגוגלכך תבחרו את המחשבים עבור העסק הקטן שלכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : jordan78   
ראשון, 18 יוני 2017 16:44

כאשר אתם מקימים עסק הקטן, אחד הרכישות המשמעותיות והראשוניות ביותר שאתם צריכים לעשות הוא, לרכוש מחשבים חדשים עבור עצמכם ועבור העובדים שלכם. עבור אנשים רבים, זה עשוי להיות החלטה קלה; אפשר להיות נאמנים למותג מסוים בגלל השימוש האישי שלכם, או שאתם בקיאים בפרמטרים הטכניים של המחשב, אך עבור רובנו, זה עוזר לקבל קצת הדרכה כדי לנווט בין כל האפשרויות הזמינות בשוק. מדריך זה יעזור לכם ללמוד מה לחפש.

מחשב שולחני או מחשב נייד?

בעת בחירת מחשב חדש, ההחלטה הראשונה שאתם צריכים לעשות היא, לבחור אם אתם רוצים מחשב שולחן או מחשב נייד. מחשב שולחן מציע יותר כוח במחיר נמוך, אבל מצד שני הם קבועים לתחנת העבודה. מחשבים ניידים, לעומת זאת, קטנים יותר, קלים יותר, וכמובן ניידים. אבל מצד שני, הם מגיעים בעלות גבוהה יותר. מנוסף לקלות ולניידות, מחשב נייד קל יותר לתיקון ולשדרוג. מסיבה זו, מומלץ לשקול לרכוש מחשבים ניידים עבור עובדים הדורשים ניידות - אנשי מכירות, למשל.

מערכת הפעלה

השאלה הבאה היא, האם לבחור מערכת הפעלה-OS, או שעדיף מחשבים עם מערכת הפעלה של  Windows או Apple OS X?

Windows היא בדרך כלל הבחירה הסטנדרטית, למעט עבור עסקים הממוקדים בעיקר על עיצוב או גרפיקה שבו יש סיכוי גבוה יותר למצוא מחשבי אפל - Apple  (הידועים בג'רגון כ "Macs,( "Macs צוברים יותר ויותר פופולריות במיוחד במשרדים שבו העובדים חופשיים לבחור את המכשירים משלהם ויש להם את האפשרות להשתמש במוצרים נוספים של אפל כמו - iPhone, iPads, וכו ' ).

מה חשוב לחפש במפרט?

גודל המסך הוא גודל המסך באינצ'ים, הנמדדים באלכסון. זהו שיקול חשוב עבור כל מחשב נייד.

סוג המעבד הוא בעצם המוח של המחשב והיא קובעת את מהירות המחשב וכמה מהר הוא יעבוד. ישנם משתנים רבים שמשפיעים על ביצועי המעבד, אך באופן כללי, Hz גבוה יותר פירושו מחשב מהיר יותר. ברוב המקרים, 900 MHz ומעלה יהיה מספיק מהירות CPU עבור רוב הצרכים של עסק קטן.

זיכרון RAM משפר את ביצועי המחשב בעת ביצוע משימות מרובות בו-זמנית, כגון גלישה באינטרנט ושמירה על כרטיסיות אחרות פתוחות. ברוב המקרים, 4GB או גבוה יותר זה מספיק RAM עבור רוב הצרכים של עסק הקטן.

הכונן הקשיח הוא קיבולת האחסון של המחשב. עבור מחשבים שולחניים וניידים, מומלץ לרכוש כונן בגודל של 500GB או יותר. עם זאת, עם כניסתם של שירותי אחסון ענן כמו Dropbox ו- Google Drive, מספר זה נהיה פחות חשוב.

מאמר בחסות Bsystem - שירותי מחשוב לעסקים

 

 


www.seo-uri.co.il/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים