שובר לפרסום בגוגלכלים חד פעמיים מעוצבים - גם שומר על הסביבה

PDF הדפסה דוא
כלים חד פעמיים מעוצבים - גם שומר על הסביבה - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
רביעי, 15 ינואר 2014 01:45

כלים חד פעמיים מעוצבים: תחליף לסט הכלים בבית

 

ללא ספק, כלים חד פעמיים הינם הפופולאריים ביותר לשימוש מחוץ לבית, בעיקר במקום העבודה או בטיולים עם חברים ומשפחה. כאשר אנו מחוץ לבית אין ברצוננו להתעסק עם שטיפת כלים או סחיבת צלחות וכוסות העלולות להישבר או להכביד על תיק היד שלנו. לשם כך קיימים הכלים החד פעמיים כפתרון קל, זמין וזול. כמו כן, שימוש בכלים חד פעמיים רואים גם במסיבות. כמות נכבדת של כוסות, סכו"ם וצלחות ניתן לראות על השולחנות, אשר נזרקות לפח האשפה בסיום האירוע.

 

כולנו מכירים את העיצוב של הכלים החד פעמיים אשר הינו פשוט מאוד: בצבע לבן, שמנת ובורדו, אשר לכל צלחת וכוס צורה בסיסית אחת בלבד.  עם השנים, התפתח שוק זה, וכיום ניתן לראות כמעט בכל חנות לכלים חד פעמיים או ברשתות הגדולות מבחר חדש וגדול של כלים חד פעמיים מעוצבים בסגנונות שונים, צבעים שונים וקישוטים שונים.

 

באם למשל לוקחים את הכוסות החד פעמיות, ניתן לראות כי יצאו מגוון סוגים של גדלים וצורות לכוס, אשר מותאמות לסוג המשקה: כוסות לשוטים של אלכוהול, גביעי שמפניה וכוסות חד פעמיות גדולות למשקאות אחרים. דוגמא נוספת הן הצלחות החד פעמיות, אשר מגיעות כיום גם כקעריות, ובשלל צבעים וקישוטים אשר לא יביישו שום שולחן חג.

 

כלים חד פעמיים מעוצבים מחומרים מתכלים: גם יפים וגם אינם פוגעים בסביבה.

כידוע לכולנו החומרים מהם עשויים כלים חד פעמיים מעוצבים או פשוטים מזיקים לסביבה הם הפלסטיק והנייר אשר מכיל רעלנים ומזהמים את הסביבה בעת השלכתם לפח, מהסיבה שאינם מתכלים.

 

כיום, כחלק מפרויקט למען צמצום נזקי הסביבה, נעשה שינוי גם בתחום של השימוש במוצרים חד פעמיים, החל מייצור כלי אוכל ועד לתיקים ושקיות אשר עשויים מחומרים ידידותיים וטבעיים בלבד. כל המוצרים הללו מתכלים בקומפוסט ביולוגי תוך זמן קצר ובכך נעשית תרומה לסביבה

.

באם הינכם מארגנים ארוחת חג, תוכלו ליהנות גם מכלים מעוצבים חד פעמיים וגם איכותיים לסביבה. כלים חד פעמיים מעוצבים ניתן למצוא גם מחומרים איכותיים אלו בכל עת בחנויות המשווקות אותם ברחבי הארץ וליהנות מכלים מעוצבים חד פעמיים אלו בכל אירוע ואף לשימוש בבית.

 

  
מאמרים נוספים :

» כלים חד פעמיים מעוצבים - זה פשוט מדהים

כלים חד פעמיים מעוצבים: לאירועים ולארוחות ערב חגיגיות כאשר אנו מארגנים אירוע ביתי, אנו דואגים לכל פרט קטן וחשוב - מוזיקה, עיצוב, אוכל, לבוש וכל דבר אחר רלוונטי. אם ניקח למשל את עניין העיצוב והתפאורה, נראה בדרך כלל את ההשקעה...

» כלים חד פעמיים מעוצבים - מעולה לאירוח

כלים חד פעמיים מעוצבים - משדרגים את האירוע שלכםלכולנו יש רצון לארח בצורה חגיגית ומכובדת. לפני כל אירוח נוהגים להוציא שולחן שיוחד לצורך מטרה זו, לפרוס מפה נאה ולעטר את השולחן בכלים יפים ומעוצבים. כלים חד פעמיים מעוצבים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים