שובר לפרסום בגוגלכל הידע על תעריפים ועמלות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ירון   
רביעי, 30 ינואר 2013 12:41

עומס כלכלי כבד? חייבים להתחיל להיות מחושבים? הגיע הרגע להתחיל להיות מחושבים? רובנו נאלצים לחיות עם יוקר המחייה שרק הולך ומתגבר, אבל עדיין אפשרי לבדוק, להשוות ולחסוך, גם כשמחפשים לעשות ביטוח, השקעה קטנה ותוכלו בן רגע לצמצם את המחיר של הביטוח שברשותכם.התחלתם לחשוב ברצינות לבטח? זו השעה לבטח את רכושכם? אתם מוזמנים לקבל טיפים כיצד בוחרים נכונה תעריפי ביטוח מקיף ועל אילו פרטים עליכם להקפיד בכל נושא של ביטוח מקיף לרכב השוואת מחירים.

חיסכון משתלם- ישנם סעיפים בפוליסה שיוזילו באופן משמעותי את מחיר הביטוח: אתם שומרי שבת? כבר אין נהגים חדשים יותר? אתם נהגים ותיקים? במידה וכן ציינו עובדות אלה. פרטים קטנים כאלה חוסכים ברגע כמה מאות שקלים.

פוליסה ומחירה- בדקו בכמה חברות ביטוח שונות על מנת להתרשם. הפער יכול לנוע בין מאה שקלים בודדים עד למאות שקלים. נושא עיקרי שתצטרכו לשם דגש עליו הוא מה נותנים לכם: רכב חלופי? גרירה ללא עלות? כל סעיף מייקר את העסק ומומלץ לוודא שאתם מקבלים פוליסה שתתאים לצורכיכם.

היכן שווה לעשות את הביטוח? הנתונים בשטח מוכיחים שרוב הישראלים מבטחים דרך סוכן פרטי. ומהי הסיבה? היחס הרבה יותר אישי ומסור. אך יש להבין כי זה מייקר במעט. אם ברצונכם לבטח את עצמכם אצל סוכן פרטי, לא לשכוח לבדוק שהוא מורשה, מקצועי ומנוסה.

מבטחים מרחוק- אופציה נוספת למצוא מחיר ביטוח מקיף ישירות בחברה ידועה ומוכרת. לרוב זה מוזיל את המחיר אך החיסרון: רמת השירות דורשת שיפור ויתרה מכך, אם תזדקקו לעזרה, הטיפול בכם יהיה איטי. כמו כן, חובה לשים לב לאותיות הקטנות ולוודא שאתם עומדים לבחור בחברת ביטוח אמינה וידועה.

הפוליסה וניהולה- חובה לנהל את כל פוליסות הביטוח שלכם באותה חברת הביטוח, בכלל לא משנה איזה סוג ביטוח זה, אם הביטוח הוא לבית או ביטוח חיים. במקרה של שאלות או בעיות יהיה לכם הכי קל לפנות לגורם אחד ולא לכמה גורמים. וחשוב מכל, לרוב זה גם יחסוך לכם בכיס. זכרו: אל תחכו ליום האחרון של הביטוח התחילו להשוות שבועיים לפני- בדיקה מראש חוסכת המון!. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים