שובר לפרסום בגוגלכל מה שחשוב לדעת על עריכת פטנטים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שלישי, 21 אוקטובר 2014 00:15

הדבר החשוב ביותר אותו עליכם לדעת על עריכת פטנטים הוא האפשרות ללמוד את התחום בצורה מסודרת במסגרת לימודי השתלמות. אם תמיד חלמתם להתפתח בתחום ולהשתלב במשרות של עורכי פטנטים יש לכם את ההזדמנות לעשות זאת. קורס לעריכת פטנטים פתוח לרישום במסגרת של השתלמות כאשר המסלול מיועד לאקדמאים ומועמדים בעלי רקע מקצועי תואם. כאן תוכלו למצוא מידע ראשוני אודות הקורס.

ישראל היא מעצמה של יזמים וגם פטנטים, חברות הייטק ישראליות מעוררות עניין בכל רחבי העולם, ישנם מומחים ישראלים בתחום הרפואה הזוכים לשם עולמי. עריכת פטנטים היא גם כן תחום בו הישראלים מבקשים לעצמם דריסת רגל וגם מקבלים אותה. תוך השתתפות בקורס עריכת פטנטים יש לכם את האפשרות להשתלב במשרות בתחום ולשמש יועצים לאותם יזמים המבקשים לפתח פטנט ולהתחיל בתהליך הרישום.

תכנית הלימוד בקורס

תפקידו של עורך הפטנטים מתמקד בסימני מבחר, ארגונים מחקריים, מסמכי זכויות יוצרים, תהליכי פיתוח. עורך הפטנטים משמש יועץ בתחילת הדרך, בסופו או במהלכה, המפגש עם העורך משמש פעמים רבות נקודת מפנה. למעשה, מצופה כי היועץ יוכל להמליץ מראש האם כדאי יהיה להמשיך בתהליך, האם הפטנט בר מימוש וכיצד ניתן יהיה ליישם את הדברים בצורה המוצלחת ביותר.

א.      היכרות עם קניין רוחני.

ב.      תהליך עריכת פטנטים מהו?

ג.       חוקי פטנטים בעולם.

ד.      פיתוח חשיבה עסקית.

ה.      ניסוח והכנה של תכניות אבטיפוס.

ו.        הגשת פטנט לרישום.

קהל היעד של הקורס

העיסוק בתחום וההרשמה אל הקורס דורשים תואר ראשון לפחות בתחום מדעי הטבע או מחשבים, בוגרי תואר ראשון במתמטיקה או מהנדסים יוכלו גם כן להירשם אל הקורס. חשוב לציין כי משרד הפטנטים הוא אשר קובע את חובת ההכשרה האקדמית לעורכי הפטנטים. במבחן המציאות, הדרישה אכן מוצדקת, עריכת פטנטים דורשת כישורים מאוד גבוהים וגם יידע טכני נרחב. 
מאמרים נוספים :

» טיפים שימושיים לקראת עריכת פטנטים

אם אתם עומדים בפני עריכת פטנטים סביר כי הגעתם לשלב יחסית מתקדם בתהליך, שלב בו כבר יש לכם פטנט מגובש ואבטיפוס ראשוני להצגה למשקיעים ושאר מתעניינים. זה הזמן להשלים את העבודה בצורה המקצועית ביותר וללא פשרות. יתר על כן, זה...

» פטנט לחיסכון בדלק – פטנטים ירוקים

פטנט לחיסכון בדלק – פטנטים ירוקיםפטנט לחיסכון בדלק יכול להיכנס להגדרת פטנטים ירוקים לפי רשות הפטנטים אם בוחן הפטנטים מאשר את בקשת הפטנט במסלול ירוק. פטנט לחיסכון בדלק והמצאות אחרות שמוגשות כבקשות לפטנטים ירוקים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים