שובר לפרסום בגוגלכל מה שצריך לדעת לפני ההשתלה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אדווה ג   
חמישי, 22 מרץ 2018 13:32

השתלת שיניים היא פרוצדורה רפואית לכל דבר ועניין, ומטבע הדברים היא עלולה לגרום ללחץ וחרדות לפני הטיפול. אין אדם אשר אוהב לנהל את שגרת יומו ללא שיניים תותבות או מושתלות, שכן השיניים משמשות לפעולות חיוניות כמו אכילה ודיבור. על כל פנים, בימינו אין צורך להתייאש. השתלות שיניים בראשון לציון מתבצעות בהצלחה בכל עת, ואתם רק צריכים לקבוע פגישה לרופא.

באילו מקרים קיימת בעיה לבצע השתלה

השתלות שיניים מבוצעות במקרים רבים ושונים, אם כי לפעמים מסיבות בריאותיות אתם עלולים שלא לקבל אישור לביצוע השתלה. כך למשל, אם המטופל סובל ממחלות חניכיים, עששת, סוכרת או לחץ דם, ייתכן שהוא יצטרך לוותר השתלה. במקרים נוספים מדובר במצבים שבהם המטופל עבר הקרנות באזור הצוואר או הראש, או כשעצם הלסת חלשה מדיי.

ההכנות במהלך ההשתלה

השתלות שיניים בראשון לציון מצריכות הכנות מוקדמות:

  • בדיקת ההיסטוריה הרפואית – רופא השיניים יבדוק היטב את היסטוריה הרפואית שלכם כדי לוודא שאתם כשרים לבצע את ההשתלה.
  • לאחר מכן שולח הרופא את המטופל לבצע צילומי רנטגן ו-CT.
  • כאשר כל הבדיקות הנחוצות מצויות בידי הרופא, הוא מתחיל לתכנן את תהליך ההשתלה. לפעמים מדובר בשתל אחד בלבד, ובמקרים אחרים מדובר בשתלים רבים.
  • במקרים מסוימים יש צורך לבצע ניתוח מקדים כדי שניתן יהיה לערוך את ההשתלה בבטחה.

מה עושים במהלך ההשתלה

השתלת השיניים נעשית בהרדמה כדי שהמטופל לא ירגיש בכאבים. ההשתלה מתבצעת בשלושה שלבים עיקריים. בשלב הראשון מחדירים את השתל אל הלסת ומקבעים אותו. לאחר מכן תופר הרופא את הפצע שנוצר. בין השלב הראשון לשני מחכים בדרך כלל כמה חודשים ולאחר מכן מתקינים כיפת מתכת כדי להלביש עליו את הכתר. בשלב השלישי והאחרון מתקינים את השן עצמה מחרסינה כעבור כמה חודשים.

בין אם החלטתם לבצע השתלת שיניים ובין אם אתם מעוניינים בשיניים תותבות, חשוב לבחור במרפאה מקצועית אשר בה מתבצעים הטיפולים השונים. רק רופא שיניים מקצועי ואיכותי יכול להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר, רופא אשר יחזיר את התפקוד היומי שלכם לשגרה המלאה ויחסוך מכם כאב ומבוכה. 
מאמרים נוספים :

» השתלת שיניים איכותית

אנו אוכלים לפחות פעמיים ביום, חוטפים משהו בין הארוחות ולעיתים גם לועסים מסטיק. כל הפעולות הללו אשר נראות לנו מובנות מאליהן הופכות לבעייתיות ביותר כאשר מדובר על כאבי שיניים, כל שכן כשחסרות לנו שיניים בפה. היא מרפאה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים