שובר לפרסום בגוגלכל מה שצריך לדעת על מועדי פסיכומטרי

PDF הדפסה דוא
כל מה שצריך לדעת על מועדי פסיכומטרי - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 24 ינואר 2017 14:18

השתחררתם לא מזמן מהצבא ואתם חושבים כיצד תוכלו להתחיל את החיים בצורה נכונה וכזו שתבטיח לכם קריירה מצליחה? אם כך, אין ספק שאתם חושבים על לימודים ובשביל זה עליכם  לעשות פסיכומטרי. בחירת הפסיכומטרי היא אומנם איימת כל הצעירים, אך בסופו של דבר, אם בוחרים את מועד הפסיכומטרי המתאים לכם ולומדים ברצינות – סביר להניח שצפויה לכם הצלחה. הדבר הראשון שכדאי לעשות לקראת הבחינה, עוד הרבה לפני שנרשמים לקורס הכנה, זה לבדוק איזה מועדי פסיכומטרי קיימים כדי לבחור את המועד המתאים לכם. בצורה כזאת תוכלו לראות את הדברים מול העיניים ולתכנן הכול כך שיהיה לכם מספיק זמן וכך תוכלו להגיע הכי מוכנים שאפשר לאתגר הגדול.

מועדי פסיכומטרי מיוחדים

כאשר מדברים על מועדי בחינת הפסיכומטרי צריך לדעת שיש מספר אופציות, שכן יש מועדים "רגילים" ויש מועדים "מיוחדים". כיום, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, יש מודעות הרבה יותר גדולה לכל הנושא של לקויות למידה שונות. לכן ניתן לראות שיש היום מועדי פסיכומטרי מיוחדים לליקוי למידה בחודשים: אפריל, יולי ודצמבר. לכן, אם אתם מתכוונים לעשות מבחן מסוג כזה יהיה עליכם לבחור קורס שיתאים מבחינת הזמנים. עוד נתון שכדאי לדעת על המבחנים הפסיכומטריים זו העובדה שיש מספר שפות שבהן ניתן לעשות את המבחן. השפות הנפוצות הן אומנם עברית ועברית אך יש גם מועדים שבהם תוכלו להיבחן באנגלית, רוסית, צרפתית ואפילו ספרדית.

איך כדאי להתכונן לבחינה?

אחרי שתבדקו איזה מועד של בחירת פסיכומטרי יוכל להתאים לכם, יהיה עליכם לבחור את הדרך הנכונה ביותר להתכונן למבחן. יש קורסים מקצועיים שמתואמים עם מועדי פסיכומטרי שונים, כך שבהחלט כדאי יהיה לבדוק את האופציה של הרשמה לקורס כזה. זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים שאתם מכירים עשו קורס הכנה למבחן, שכן זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שתצליחו ברגע האמת. הקורסים כוללים לא מעט סימולציות ומבחני הכנה, מה שיגרום לכך שבמבחן עצמו תרגישו הרבה יותר רגועים כי תוכלו לדעת, פחות או יותר, מה מצפה לכם. 
מאמרים נוספים :

» כתיבת חיבור במבחן הפסיכומטרי

אחד ממרכיבי הבחינה הפסיכומטרית במתכונתה החדשה הינו פרק כתיבת החיבור. פרק זה המופיע תמיד בתחילת המבחן והינו היחיד שמיקומו אינו משתנה וגם היחיד שדורש כתיבה. שאר פרקי הבחינה משתנים בסדרי הופעתם בין שונים ואף בין הבחינות...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים