שובר לפרסום בגוגלכל מה שרציתם לדעת אודות שיזוף בהתזה ולא העזתם לשאול

PDF הדפסה דוא
כל מה שרציתם לדעת אודות שיזוף בהתזה ולא העזתם לשאול - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
רביעי, 18 פברואר 2015 12:30

הסבר לגבי שיזוף בהתזה

מדובר בשיטה בטוחה לשימוש וחדשנית, שפותחה על ידי מומחים כדי לאפשר לאנשים שרוצים מראה שזוף אך חוששים מהסכנות של החשיפה לשמש, להשיג מראה קורן ויפה, עם גוון עור שזוף ובריא, מבלי לפגוע בבריאותם, במהירות ובקלות.

כיצד מתבצע השיזוף?

השיזוף בהתזה מתבצע על ידי טורבינות אוויר המצויידות באקדחי שיזוף ייחודיים אשר מתיזים בלחץ אוויר גבוהה את חומר השיזוף. התהליך כולו מתבצע תוך 2 דקות בסך הכל. חומר השיזוף מורכב מחומר DHA, אשר משמעותו היא סוכר תלת פחמני המופק מקני סוכר. נוסף לכך, יש בחומר גם Q10, הילורוניק אסיד, אלוורה, ותמציות צמחים. אלה מסייעים לייצב את תאי העור, ולהעניק ניחוח נעים של פירות לחומר השיזוף. כל החומרים האלה מאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל, ועל ידי ה-FDA האמריקאי.

מי יכול להשתמש בשיזוף בהתזה?

כל מי שרוצה שגוון עורו יהי חום ואסתטי, אך אינו מעוניין להיחשף לקרני השמש המסוכנות, או למיטות שיזוף המסוכנות גם כן. במיוחד כלות וחתנים, דוגמניות ודוגמנים, אשר צריכים להיראות במיטבם ביום ספציפי – יכולים לעשות זאת בקלות ובמהירות על ידי שיזוף בהתזה.

הוראות לפני ואחרי הטיפול

כל מי שניגש לטיפול שיזוף בהתזה, צריך לעשות לפני כן פילינג בבית כדי להשיל תאי עור מתים. אסור להתמרח בקרם גוף, או להשתמש בבשמים. כמו כן, רצוי להגיע לטיפול בבגדים נוחים ורחבים. לאחר גמר הטיפול, אסור להתקלח במשך כ-8 שעות. כמו כן, רצוי מאוד להימנע מפעילויות גופניות המובילות להזעה מרובה. לאחר שעברו 8 שעות ניתן להתקלח וכדאי למרוח שמן גוף או קרם גוף.

יעילות השיזוף בהתזה ואורך הזמן שהוא מחזיק מעמד

שיזוף הנעשה בצורה מקצועית הוא יעיל מאוד ואחיד, אסתטי מאוד למראה. משך הזמן שהוא מחזיק מעמד על הגוף משתנה מאדם לאדם, לפי קצב תחלופת העור שלו, אשר משתנה מאחד לאחד. הזמן הממוצע הוא בין 7 ימים ל-10. ישנו קרם גוף אשר משמר את השיזוף ומשפר את העמידות שלו לאורך זמן.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים