שובר לפרסום בגוגלכמה דברים על דיקור סיני לטיפול במיגרנות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שני, 23 מאי 2011 15:52

כולנו שמענו על מיגרנות, ועל התפוצה שלהן בעולם המערבי. אבל כמה מכם שמעו על דיקור סיני לטיפול במיגרנות, בתור אחד הפתרונות המובילים כיום בעולם? תתפלאו לגלות, אבל דיקור סיני לטיפול במיגרנות הוכח בעשרות האחרון, במחקרים מדעיים, בתור טיפול יעיל יותר אפילו מהתרופות המערביות! במחקר שנעשה בבריטניה, לקחו אנשים הסובלים ממיגרנות, וחילקו אותם לשתי קבוצות - האחת עברה טיפול מערבי רגיל, ואילו השנייה עברה תהליך של דיקור סיני לטיפול במיגרנות. בשנה שחלפה, הקבוצה שעברה דיקור סיני לטיפול במיגרנות דיווחה באחוזים גבוהים יותר על היעלמות של המיגרנות, נטילת כמות נמוכה של תרופות (לאו דווקא מתחום המיגרנות אלא ככלל) וביקורים פחות תכופים אצל הרופא. אז איך זה שההליך של דיקור סיני לטיפול במיגרנות הוא כל כך טוב?דיקור סיני לטיפול במיגרנות מטפל בהכל
הייחוד של דיקור סיני לטיפול במיגרנות הוא ההבנה של הרפואה הסינית, כי על מנת לטפל טוב במיגרנות, צריך להבין ממה בעצם הן נובעות מלכתחילה. המיגרנות הן רק סימפטום לתהליכים אחרים שעוברים בגוף שלנו, ולכן דיקור סיני לטיפול במיגרנות יכול להיות יעיל מאד עבורן. אז ממה מגרנות נגרמות? מכמה דברים.
אנשים רבים שיש להם מיגרנות, מדווחים גם על עליה ברמת המתח - דבר שגם הוכח ברפואה המערבית. על פי הרפואה הסינית זה לא במקרה - אנשים שחשים מתח נפשי בחייהם, גורמים לאנרגיה שבגוף שלהם - לצ'י, לעלות למעלה, אל הראש. הריכוז הגבוה של אנרגיה, הוא זה שגורם פעמים רבות למיגרנות, וכך דיקור סיני לטיפול במיגרנות יכול בהחלט לשחרר את האנרגיה הזו, ולטפל ביעילות בתופעה.
יש כמובן עוד סיבות אפשריות להופעת מיגרנות, כמו לדוגמא עודף ביאנג בגוף שלנו - הגוף שלנו נמצא במצב של עודף אנרגיה, מה שמשפיע על הופעה של אנרגיות - כמובן שגם תופעה זו ניתן לטפל בעזרת דיקור סיני לטיפול במיגרנות.

ואיך מתקיים התהליך של דיקור סיני לטיפול במיגרנות?
היתרון המרכזי של דיקור סיני לטיפול במיגרנות, הוא שהוא לא כולל כל תרופה שמשפיעה על לחץ הדם באזור הראש, וגם שהיא נטולת כאבים לחלוטין. המחטים שמשתמשים בהן בתהליך של דיקור סיני לטיפול במיגרנות (ובדיקור סיני בכלל) הן כעובי שערה ובקושי מורגשות במהלך הטיפול. בזמן שאתם עוברים מספר טיפולים של דיקור סיני לטיפול במיגרנות, מומלץ לשלב אותו עם פעילויות נוספות המומלצות על פי תורת הרפואה הסינית, כמו למשל רייקי או צ'י-קונג.
פעמים רבות בנוסף לתהליך של דיקור סיני לטיפול במיגרנות, המטפלים נותנים למטופל גם טיפול משלים באמצעות צמחי מרפא, שעוזר לגוף להתחסן, לשכך את הכאב ולהתגבר. חשוב לציין, כי לרפואה סינית, בנוסף להליך של דיקור סיני לטיפול במיגרנות, יש דרכים לעזור לכם לא רק לטפל במיגרנות - אלא גם להעלים אותן לצמיתות, באמצעות הקפדה על אורח חיים מתאים ובריא.

www.dikurbait.co.il/


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים