שובר לפרסום בגוגלכמה עולה בדק בית - החיסכון עלול לעלות ביוקר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דודו כגן   
ראשון, 22 יולי 2018 23:02

חיסכון היא מילה הפכפכה. אמנם במקומות רבים ניתן לנקוט בדרך חסכנית, לנצל הנחות, קופונים או כל דבר אחר שיוכל להקל עלינו במהלך רכישה של מוצר זה או אחר. מקובל לקחת בחשבון מחירים שונים של אותו מוצר ולהשקיע דווקא בזול יותר. מאידך כאשר מדובר על הוצאה  כספית גדולה במיוחד, כדאי לחשוב על כל ההיבטים ולפעול בדרך הנכונה כך שלא יעשו טעויות שבסופו של דבר יביאו להפסד כספי או להוצאות נוספות.

קנייה של נכס תמיד כרוכה בהוצאה כספית גדולה ולא כל יום אנו משקיעים במטרה כזו. התכנונים הם רבים ובמקרים רבים נבדוק מבנים רבים בשטח גיאוגרפי רחב ולא נתפשר על דברים כמו מרחק מבתי ספר, קו מתח גבוה שעובר בסמוך או היות מעלים בבניין או לאו. אך ישנם דברים רבים אשר נסתרים מעיננו ולמעשה אין לנו כל דרך לדעת אותם ללא בדיקה מעמיקה. בדק בית נועד לתקן את המצב ולאתר את כל הליקויים, במקרה שבו הם קיימים.

בדק בית – כמה זה אמור לעלות

היות שאנו עומדים להוציא משאבים כספיים רבים על מנת לרכוש את הנכס ניתן לשער שנרצה לסגור את העניין על כמה שפחות נזקים. חיסכון של כמה אלפי שקלים בבדק בית הוא סוג של הימור שלא מומלץ לקחת. אמנם יתכן שבסופו של דבר לא יתגלו נזקים משמעותיים במבנה אבל כמה עולה בדק בית. נזק לקירות, לאינסטלציה או למערכת החשמל עלול לעלות הרבה יותר מאשר כל הבדיקה.

אנשי המקצוע אשר מבצעים את הבדיקה לא מתפשרים אל מאומה ובסופו של דבר יעלו על כל תקלה קלה כחמורה ויוכלו להזהיר אתכם ולספק לכם אינדיקציה מדויקת אודות מצב הבית. יש לזכור שמוכר לא תמיד יספר לכם את כל האמת על הנכס ולעיתים אפילו יגזים במצבו של הבית על מנת לדרבן אתכם לסגור את העסקה מיד.

לא קונים נכס בשק

כאשר אתם פונים לחברת בדק בית יש לכם גיבוי למצבו של הנכס שאתם מעוניינים בו. ההוצאה לעולם לא תהיה לשווא שכן גם אם תרצו למכור את הבית תוכלו לעשות שימוש בדוח שיימסר לכם. בדיוק כפי שהייתם נוהגים בקניית רכב מיד שניה  כך גם הבית עשוי להפוך לנטל ולהוצאות כספיות בלתי מבוטלות.

מיקומו של הבית בקרבת קו החוף למשל עשויה להביא לבעיות של התפתחות עובש ולחות. במקרה כזה יהיה עליכם לטפל בקירות הבית וברהיטים ונושא זה עשוי להיות יקר מאוד. גם מערכות המים והחשמל הן נושא רגיש מאוד ולכן לא כדאי לזלזל ועדיף להזמין בדק בית.

  
מאמרים נוספים :

» כמה עולה בדק בית עם חברת בדק בית?

כמו כל שירות שאנו מקבלים גם בדק בית יהיה כרוך בהוצאות כספיות שונות. ככל שמדובר על בדק בית אז לא נרצה לחסוך בעלויות ולהפסיד מידע חשוב כתוצאה מכך. על מנת להיות בטוחים שאנו פונים לחברה הבטוחה יהיה עלינו להיות מוכנים להוצאה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים