שובר לפרסום בגוגלכמה עולה בדק בית עם חברת בדק בית?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דודו כגן   
רביעי, 31 אוקטובר 2018 06:36

כמו כל שירות שאנו מקבלים גם בדק בית יהיה כרוך בהוצאות כספיות שונות. ככל שמדובר על בדק בית אז לא נרצה לחסוך בעלויות ולהפסיד מידע חשוב כתוצאה מכך. על מנת להיות בטוחים שאנו פונים לחברה הבטוחה יהיה עלינו להיות מוכנים להוצאה כספית גדולה שתבטיח עבודה מדויקת.

אם אתם רוצים לדעת כמה עולה בדק בית אז תוכלו לגלות את התשובה על ידי פניה לחברות השונות ובקשה של הצעות מחיר. בדרך כלל חברות רציניות ישלחו נציג לשטח שיראה במה מדובר ורק אז ייתן את הצעת המחיר הרלוונטית. בדרך כלל יהיה מדובר על הוצאה של כמה אלפי שקלים שתכלול גם הפקה של דוח מפורט אודות כל הבעיות שנתגלו חתומות על ידי מהנדסים מורשים.

מי קובע את המחיר

בדק בית מחיר נקבע על ידי כמה גורמים ביניהם הוותק של החברה, הניסיון של העובדים וכמובן הביקוש של השירות. הגורם השלישי הוא משתנה וקשור לאזור שבו ניתן השירות הנ"ל.

  • כיום אנשים לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים ועל כן הם פונים ישר לחברת בדק בית איכותית שתבדוק כל עסקה שהם מבצעים.
  • למרות שלעיתים יהיה נראה שמדובר על עסקה מושלמת, בדיקה לעומק עשויה לגלות תקלות שונות מתחת לפני השטח.
  • כל מהנדס הוא שונה מחברו ויבקש מחיר שונה לעבודה. בסופו של דבר המעסיק של אנשי המקצוע היא חברת בדק הבית שתקבע את המחיר וגם תגזור קופון על כל עבודה.
  • מומלץ לבדוק כמה הצעות מחיר ולא לבחור בהצעה הראשונה שתקבלו.
  • הצעה זולה באופן חשוד עשויה הוביל לבדיקה לא מקצועית שרק תגרום לכם נזק ולא תעזור לכם בעסקה.

כמה זמן תערוך הבדיקה

אמנם לעיתים יהיה עליכם להחזיר תשובה מהירה לבעל הנכס באשר לקנייתו, מאידך אין כל צורך להילחץ ועדיף לקיים בדק בית ולא להסתכן בבעיות שיתגלו לאחר מכן. בדיקה מסוג זה עשויה לקחת כמה שעות או כמה ימים בהתאם לנושא הבדיקה. מומלץ שלא לפספס בדיקה רק בגלל לחץ של המוכר. לפעמים הלחץ נובע מעצם הידיעה שיש משהו לא בסדר וניסיון להסתיר אותו.

בכל מקרה לא מומלץ לוותר על בדק בית שכן ישנם ליקויים רבים שלא תוכלו לאתר בכוחות עצמכם וניתן יהיה לטפל בהם רק על ידי מכשירים מתקדמים. אם נתקלתם בליקויים ברורים במהלך ביקור בנכס אז  יתכן שעדיף לרדת מהקניה ולחפש נכס אחר לקניה. בכל מקרה לא כדאי להיכנע ללחצים של המוכר.

 

 

 

 

  
מאמרים נוספים :

» כמה עולה בדק בית - החיסכון עלול לעלות ביוקר

חיסכון היא מילה הפכפכה. אמנם במקומות רבים ניתן לנקוט בדרך חסכנית, לנצל הנחות, קופונים או כל דבר אחר שיוכל להקל עלינו במהלך רכישה של מוצר זה או אחר. מקובל לקחת בחשבון מחירים שונים של אותו מוצר ולהשקיע דווקא בזול יותר. מאידך...

» 5 טעויות נפוצות שעושים עם בדק הבית

1.ממעיטים בערך הבדיקה:הטעות הנפוצה ביותר היא להמעיט בערך הבדיקה. בעוד ההמלצה היא לערוך את הבדיקה אחת לתקופה, ישנם אלו שגרים בדירה מסוימת כבר מספר שנים מבלי שהם ערכו אי פעם בדיקת בדק בית מקצועית. 2.לא בודקים את טיב החברה...

» ביקורת ליקויי אטימות במהלך בדק בית

חדירת מים ורטיבות לדירות מגורים הינה בעיה נפוצה  לצערינו, ולה השלכות רבות . ביקורת ליקויי רטיבות הינה בדיקה מקצועית הבאה לתת מענה לרוכשים דירה ומבקשים לעשות מקצועי על מנת לקבל הערכה אובייקטיבית על מצב הדירה, כולל מצבה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים