שובר לפרסום בגוגלכרטיסי ביקור והישגים אחרי החג

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דניאל   
ראשון, 02 אוקטובר 2011 17:24

אז הנה החג נגמר- קדימה לעבודה

אז הנה החג שכולם חיכו לו בציפייה גדולה הולך ונגמר, כבר אין ברירה אלא להתחיל לעבוד מחדש במרץ גדול ותשוקה עוד יותר גדולה, כל מי שישב עם עצמו והכין רשימה של דברים שהוא רוצה לעשות בשנה הבאה, הנה הזמן להגשים התחיל, אז מי יהיה המנצח בתחרות המשאלות. כל החודש האחרון, כל שיחה שבה לקחתי חלק נגמרה בכך שהכול נקבע להיעשות אחרי החגים. אז הנה החגים הגיעו לסוף, כנראה שעכשיו זה הזמן להתחיל לעבוד.

אני אישית הרגשתי מאוד עייף ומאוד תשוש, אז הנה הייתה מנוחה, היה הרבה שינה. עכשיו זה הזמן המושלם להתחיל להזכיר לעצמי את כל הדברים שאני מעניין בהם כדי להבין היטב מה בעצם אני רוצה בכלל להשיג.

כאשר מתחילים להגדיר יעדים לשנה העברית החדשה אז הדבר שאני רוצה יותר מהכול זה הצלחה של הלקוחות שלי, הם יקרים לליבי ואין הרבה דברים שאני רוצה יותר מאשר לאחל להם הצלחה בדברים שהם עושים ובחייהם העסקיים. אז הנה כמה מילים על העסקים שאנחנו מנהלים ומה האיחולים להם:

בית דפוס ניו ויז'ן מדיה מתמחה ביצירת כרטיסי ביקור מיוחדים- אני מקווה מאוד שהם יצליחו להגיע לאותו היעד שהם הגיעו אליו גם בפעמים הבאות- דהיינו יצירת כרטיסי ביקור מעולה ומדהימים ביותר, כמו שהם עושים תמיד- במחיר הטוב ביותר שקיים בשוק. אם אתם עסק ואתם עובדים מול בית דפוס כל שהוא כאשר אתם צריכים כרטיסי ביקור( ולא עובדים מול סוכן שלמעשה לא שייך לשום בית דפוס אלא רק מעביר את העבודה הלאה לדפוס אמיתי תמורת עמלה כל שהיא כדי שהוא ייצור לכם כרטיסי ביקור) אז אתם בטח מבינים את החשיבות האדירה שיש לנושא הזה עבור כל אחד מהעסקים במדינה.

בית דפוס מעולה זה יתרון עצום לעסק, עכשיו שאני מכיר את ניו ויז'ן מדיה, אני כבר יודע את זה בוודאות אמיתית. לכן אני רוצה לאחל לכל הצוות המהולל את כל הברכות שהם מאחלים לעצמם לקראת שנת עסקים חדשה וטרייה שבעזרת השם תעמיד אותם שוב פעם ראשונים כבית דפוס מעולה ביותר.

לעצמי אני רוצה לאחל לקראת השנה החדשה עוד לקוחות מעולים כמו שיש לי כבר עכשיו, כדי שהם ימשיכו לקבל שירות מעולה ואיכותי כמו שאני שמח להעניק לכל לקוחותיי האהובים. שיהיה בהצלחה אדירה לכולם בישראל ובעיקר אני רוצה להגיד בהצלחה.

השגת מימון בנקאי- דבר אחרון בלבד הוא להסביר לכם על לקוח חדש שלי שזה המרכז לשיפור ביצועיים בעסקים, מתמחים בהשגת מימון בנקאי לעסקים הנמצאים בגדילה ובצמיחה שצריכים מימון על מנת להתרחב קדימה. ממליץ לכולם כמובן ומאחל המון גדילה ושגשוג.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים