שובר לפרסום בגוגלכריכים לאירועים טעימים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : mata   
ראשון, 02 ספטמבר 2012 19:25
להיות מארח מושלם. מי שתכנן אירוע בחייו לבטח יסכים עימי שבחלק מהמקרים זו לא מטלה נעימה. ההכנות, הקניות ונקיונות של המשרד או הבית, לנקודות אלו יש מחיר ולא רק מחיר כספי, מדובר גם בהשקעת זמן ועצבים. במאמר המצורף אנסה להעניק לכם שיטות חשובות שיתרמו ויסייעו גם למארח המודאג והלחוץ ביותר להנות מהיום הזה ולא רק לחשוב ולהרגיש שהוא מאבד את הראש.


טיפ מעולה שחשוב לי לתת לכם הוא לשים דגש ולחשוב כיצד אפשר לעשות את החיים והשגרה שלכם ליותר פשוטים, בעיקר בדברים הקשים, כמו למשל בשלב של דאגה לאוכל. גם במשרדים ועסקים- ככיבוד ללקוחות, או לעובדי החברה וכמובן גם בבית כשתארחו את השכנים.

כריך

בטוח תסכימו איתי שהנושא של תזונה מאוזנת מהותי לכולם -לעובדים במפעלים, לאחראי הייצור וכמובן גם לאורחים במסיבה או אירוע. מהסיבה הזאת בדיוק אני מציע להעזר בשירותי הסעדה. כך תוכלו למצוא בקלות יחסית מענה לכל אירוע.

גם אם אתם מנהלים שאכפת להם מהעובדים יש כמה אפשרויות טובות שכדאי לקחת בחשבון, כמו הכנסת מכונות אוטומטיות שמאפשרות רכישת דברים שונים כמו למשל סנדוויצ'ים שונים, מעדני חלב, וכמובן שתייה קרה. בדרך הזו בכל שעה העובדים שלכם יכולים למצוא בקלות מענה איכותי ובריאותי לנושא הרעב.

אם אתם מעוניינים בפתרון יותר אלגנטי, לדוגמה לאירוח או למסיבה חשובה, יש לכם את האופציה להזמין שירותי שף פרטי או אולי סלסילת פירות. ויש עוד דוגמאות ואפשרויות שיוכלו לעשות את חייכם לנעימים הרבה יותר.

כריכים לאירוח, כמו שאתם בטח חושבים, יכול בקלות לשמש כאחד מתוך פיתרונות רבים, גם במקרה שמדובר באירוע משפחתי או ישיבה עסקית. אבל תחום האוכל הוא בטוח לא הנושא היחידי שאפשר להקל בו. המלצתי היא, שאם ניתן מבחינתכם, להתכונן מספיק זמן מראש - לדאוג למצרכים השונים, לניקיון וכו', עשו זאת. דברים אלו יקלו מאוד על חברי ההנהלה וכמובן גם למארחים בבית. אסור לשכוח שתכנון קפדני הוא הכרחי בהצלחת אירוע.

באופן כללי יש אין ספור יתרונות לשימוש בחברות/ שירותי קייטרינג. הם נועדו בין היתר לאירוח בייתי ובמגוון מקומות נוספים, לדוגמה בטיול - כמו טיול בר מצווה, או טיול משפחות לגולן ובוודאי, גם בעסקים ובחברות - לצוותי העובדים. בכל אופן, אם אתם רוצים לקרוא עוד אודות אירוח וקייטרינג? קבלו פירוט נוסף בעמוד הבא ותזכרו שלמרות ששירותים אלה הם הוצאה, הם בסופו של דבר חוסכים לא מעט זמן יקר ועצבים לאחראי.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים