שובר לפרסום בגוגללאיזו מטרה משמש השירות של הובלת ציוד כבד?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : shira   
שלישי, 30 יוני 2015 10:00

לאיזו מטרה משמש השירות של הובלת ציוד כבד?

כאשר יש צורך להעביר ציוד ממקום למקום, ברור לכם שהפתרון הוא פשוט למדי - ליצור קשר עם חברת הובלות, אשר תגיע ותוביל את הציוד למקום הנדרש. עם זאת, ישנה סוגיה מיוחדת אשר נוגעת לנושא של הובלת ציוד כבד. ציוד כבד מוגדר כמובן כציוד שהוא גם במשקל גבוה מאד, ולרוב גם השטח שהוא תופס הוא גדול למדי. בהובלות הללו עושים שימוש בכלים מיוחדים - במשאיות הובלה יוצאות דופן, ובכלי עזר כמו במות הרמה או מנופי הרמה. כמובן שעולה השאלה, באילו מקרים נזמין את השירות של הובלת ציוד כבד?

 

המקרים שבהם יש צורך בשירות המיוחד

●       ציוד תעשייתי - חלק ניכר מהגורמים אשר זקוקים לשירות של הובלת ציוד כבד, אלו גורמים במגזר התעשייתי. כידוע, הובלה של מכונות או חלקי מכונות, איננה כהובלה של משרד או של דירה. במקרים הללו, מדבור על ציוד כבד וגדול במיוחד - וברור שבמקרים הללו, יש צורך ליצור קשר עם חברת הובלות שמתמחה בהובלות של ציוד כבד.

●       העברת מבנים - יש כיום לא מעט חברות אשר משווקות מבנים ניידים או חלקים של מבנים ניידים. מדובר כמובן על חלקים גדולים במיוחד וכבדים הרבה יותר מאשר הציוד הממוצע. במקרים הללו יש להשתמש כמובן במשאיות מתאימות עם משאיות הרמה, אשר יוכלו להוביל את הציוד הכבד שמשמש לבניה.

●       מוצרים פרטיים - יש בהחלט מקרים שבהם גם גורמים פרטיים זקוקים לשירות של הובלת ציוד כבד. במקרים הללו אפשר שמדובר למשל, על ריהוט גדול וכבד במיוחד, אשר אי אפשר להשתמש עבורו במשאיות רגילות להובלה. אלו יכולים להיות פסלים מיוחדים, פסנתרים, או כל מוצר אחר אשר עונה להגדרה. אם אתם מתבלטים אפשר כמובן להזמין מומחים בתחום ההובלות ,שיבהירו לכם האם יש צורך בהובלה של ציוד כבד.

 

לפנות רק לגורם מתאים

אל תשכחו כי לא כל חברה שעוסקת בתחום ההובלות, היא בהכרח חברה אשר יכולה לספק לכם את פתרון ההולם להובלה של ציוד כבד. פנו רק לחברות שהובלת ציוד כבד הוא תחום ההתמחות שלהן ותקבלו פתרון הולם. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים