לדעת יותר - דרושים בארה"ב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yael   
שני, 26 מרץ 2012 11:43
רוצה לשנות נוף? כשהייתי בגן, אחד מאחיי הגדולים טס כדי לעבוד במזרח הרחוק כמה חודשים טובים. בני המשפחה דאגו וקיוו שיחזור מהר. אבל אחרי שהוא חזר, זה היה אחרי מסעות וטיולים, קניות מכל טוב, עשרות חוויות, וכמובן, המון כסף. הקנאה בערה בי... בהשראתו, כשהגעתי לגיל המתאים הלכתי בדרכו, ובשלב זה בחיי אוכל לכתוב לכם כל מה שתרצו לגלות לגבי דרושים בארה"ב.

עבודה בין השאר.

אחד היתרונות בעבודה מחוץ למדינה הוא שהרווחת טיול בפני עצמו. בהחלט, העבודה קשה גופנית ושעות העבודה מייגעות, אולם בכל זאת, בערבים אתה חופשי, סופג תרבות חדשה וחווה הרפתקאות מקצה העולם במהלך זמן רב. כל הפלוסים הללו, מבלי שדיברתי על כמות הכסף הגדולה שתקבל מעבודתך. חוץ מזה, במהלך השהות שלך בחצי הגלובוס השני, תוכל, בהתאם לתנאים, להתחיל התמחות מסויימת במקצוע מסויים, ולהשתפשף בו לקראת שובך למשק הישראלי.

רצית לקרוא על הגירה ארצות הברית? כל הפרטים בהמשך.

מה לגבי ויזה?


בכדי לשהות במדינה זרה כלשהי, תיאלץ להנפיק ויזת תייר; כאשר כל ארץ וההחלטות שקבעה לעצמה לגבי כניסת תיירים. לעיתים מסויימות, סוג האשרה שונה באופיו ע"פ אופי שהותך, אך ברוב המקרים, כדי להנפיק ויזה מסויימת - אתה אמוּר להביא תמונות דרכון, להוציא דרכון מתאים ולערוך ראיון אצל הקונסוליה. רצוי להתעדכן על פי השגרירות באשר לדרישות עבור קבלת האשרה, אך אני כותב כמה עצות שיוכלו להפיק תועלת:

חלק נרחב מתהליך הוצאת הויזה אפשר להשלים באתר האינטרנט. ברר בדף של השגרירות ואולי כך תצליח לחסוך התרוצצויות מיותרות.

היראה כמו בנאדם; כמו בראיון קבלה, ה"לוּק" שלך בעל חשיבות גבוהה.

דאג להכין תמונות מעודכנות לדרכון. אם לא הספקת - יהיו פעמים בהן תהיה בידך האפשרות להוציא תמונות כאלה בבתי הקפה אשר בקרבת מקום.

דאג שלקחת איתך כסף במזומן, לכל מקרה שיבוא.

אילו עבודות מציעים?


אני לא אתווכח, השמיים הם הגבול, ועדיין, סוגי העבודות המוצעות לאזרחי חוץ - אינם רבים מדיי, ויכללו בד"כ מכירה של ציורים או בייביסיטר. ואע"פ כן, בכל סוג עבודה - סטייל מיוחד משלו, לפי המדינה והיחס של הבעלים.

זקוק לאינפורמציה יותר ספציפית בנושאים כמו עבודה באלסקה? השאר תגובה למאמר ואנסה לסייע לך בהקדם האפשרי. לך לעבודה...בחו"ל!

 
מאמרים נוספים :

» עבודה מסודרת בארהב

עבודה מסודרת בארה"ב היא חלומם הרטוב של כמעט כל ישראלי וישראלית. הצעד הראשון לקראת עבודה מסודרת הוא הוצאת ויזה לארה"ב, מהסוג שמתאים לעבודה. אך למעשה, כיוון שלא ניתן להוציא ויזה מבלי לדעת באיזו עבודה הולכים לעבוד, הצעד...

» עבודה בארהב

עבודה בארה"ב היא עבודה באחד המקומות המבוקשים בעולם, ועובדים דרושים בארה"ב  בכל עונה ולמגוון גדול של תחומים. מי שמצליח להשיג עבודה במיקום זה, שנחשב מהטובים בעולם מכל הבחינות, ייתקל במינימום קשיים ויגלה שהרבה מאוד...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים