שובר לפרסום בגוגללהתאמן על רקע הנוף הירוק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אדווה ג   
חמישי, 03 מאי 2018 17:58

החיים האינטנסיביים שלנו שואבים מאתנו לא פעם כוחות רבים. אנחנו מכירים את השגרה המוכרת של בית-לימודים-עבודה-משפחה ולא עוצרים לרגע כדי לתהות על קנקנם של החיים ומה היינו מעוניינים להשיג באמת. קורס אימון אישי בצפון מאפשר לנו לחשב מסלול מחדש ולהגדיר את המטרות האמתיות שלנו וכמובן גם לרכוש את הידע והכלים הנחוצים לנו במטרה להעביר אותו הלאה.

מיהו מאמן טוב?

רבים שואלים את השאלה הזאת. אלה יכולים להיות מאמנים אשר מעוניינים לשפר את כישוריהם או מתאמנים המחפשים מאמן אישי שיביא אותם אל ההצלחה. אלה כמה מאפיינים שיכולים לסייע באבחנת המאמן האישי:

  • שומר על ראש פתוח – מאמן טוב הוא מאמן שאינו "מתקבע" על שיטות אימון אחת, ופתוח למגוון רחב של אפשרויות. כך, הוא מסוגל גם להנחות סוגים רבים של אנשים.
  • יודע להציב גבולות – תמיד טוב לעבוד עם מאמן זורם, אך עליו לדעת להציב גבולות למטופל שלו. מאמן אמתי מעודד את המטופל בכל עת ונמצא עמו ברגעים הקשים, אך עליו לדעת גם להיות מעט קשוח אתו כדי לעזור לו להגיע אל המטרה הנחשקת.
  • בעל ניסיון – כל מאמן צריך להתחיל ממשהו. ראשית, הוא עובר תהליך עם עצמו ולאחר מכן מסייע לאנשים אחרים. ככל שהמאמן נחשף ליותר אנשים, כן הוא הופך למקצועי יותר. לדוגמה, מאמן של 5 שנות ניסיון ויותר יודע להגיב לסיטואציות מורכבות שצצות במהלך האימון.
  • עבודה לפי שלבים – מאמן טוב הוא מאמן מאורגן ומסודר הבונה תוכנית מותאמת אישית למתאמן שלו. כך, שמטופל יכול לעבוד שלב אחר שלב עד שהוא מגיע ליעד הסופי.

היופי שבקורס אימון

קורס אימון אישי בצפון מעניק לתלמידים מגוון רחב של כלים חשובים. כך הם יכולים לבנות את שלבי האימון שלהם. במרכז גומא, למשל, המרכז הישראלי לאימון וגישור מתקיימים קורסים שונים בתחומי אימון, גישור וקואצ'ינג, וניתן אף להירשם לקורס לדוברי הערבית. את הקורס ניתן לעבור בחיפה והצפון, ואין כמו קורס אימון אישי איכותי שמעבירים מרצים טובים. ניתן אף להתאמן על חומר הלימוד על רקע ההרים הירוקים והים הכחול של חיפה. 
מאמרים נוספים :

» אימון לחיים טובים יותר

קל מאוד להפוך למאמן אישי באזור הצפון. מאפשר ללמוד את כל התורה ולהפוך למאמן מן המניין. כל קורס הינו מקיף ומרתק ומספק את כל מה שנחוץ. אם את או אתה מעוניינים לצאת לקריירה חדשה או הסבת מקצוע אז מדובר באחת האפשרויות הטובות...

» קורס אימון בצפון

כולנו יודעים שקורסים רבים נמצאים באזור המרכז. ערים כמו תל אביב, רמת גן וקריית אונו הן ערים מרכזיות שבהן ניתן למצוא בנקל קורס באימון והתפתחות אישית. אף על פי כן, יש אנשים שנבצר מהם להגיע אל אזור המרכז מכיוון שהם גרים רחוק...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים