שובר לפרסום בגוגללהתקשר בכל מקום? רק עם סים בינלאומי!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
רביעי, 25 יולי 2012 12:20

מה זה סים לאמיתו של דבר?


כרטיס הסים מהווה את אחד החלקים העקרוניים ביותר בטלפון הסלולרי. כרטיס זה הוא לאמיתו של דבר אמצעי הזיהוי של הטלפון, הוא מגלה רשתות כיסוי סלולרי במקומות שונים ומאפשר לנו לפעול מולן. כמו כן, הסים גם יוצר אפשרות לספקיות לזהות אותנו בתור לקוחות ולתת לנו שירות.
בתקופה האחרונה אנו זוכים לראות את התפתחות השוק הסלולרי לממדים שטרם נראו, עובדת קיומם של סלולרים היא ברשות הציבור בימים אלו והאפשרויות שמוצעות ללקוחות של הסלולריים הנוכחיות הן רחבות ביותר.
כמעט כל חברת סלולרי ישראלית מציעה חבילות שיחות לחו"ל. חבילות אלו הן במקרים רבים יקרות בלי סיבה טובה ואינן מאפשרות את חופש הפעולה הרצוי על ידי הצרכנים. בעיות אלו ניתן לפתור על ידי כרטיס סים בינלאומי - כרטיס סים שיאפשר לתייר להשתמש בטלפון הסלולרי שלו בכל מקום בעולם ללא דאגה לגבי העלויות, תקינות הטלפון או הגבלת השירות.

להיות זמין בכל מקום בעולם ללא דאגות

בזמנים עברו חילוף כרטיס סים נחשבה לפעולה לא פשוטה שיש בכוחה לפגוע בטלפון. בהווה מדובר בפעולה זריזה וקלה לביצוע שאין צורך לדאוג לתוצאותיה, היא נעשית בקלות ומכניסה אפשרויות חדשות לחיינו.
לא קיימת שום סיבה לשלם הון לחברות תקשורת מקומיות בעבור שירותיהן בחול. רכישת כרטיס סים בינלאומי תקל עליכם לא רק מהיבט העלויות הסופיות של הטלפונים אלא גם תסייע בהסדרת השירותים במעבר בין מדינות שונות. כעת אין צורך בעדכוני סטטוס כאלה ואחרים מול ספקית סלולרי כזאת או אחרת, כעת מדובר בכרטיס סים שפועל בכל העולם ומאפשר גישה לחברות סלולר רבות מאוד שנותנות ביצוע שיחות, אינטרנט והודעות כתובות מהטלפון הסלולרי הפרטי שלכם.

שגשוג שוק הסלולר והתחרות הרבה בו מעלה את תודעת השירות ללקוחות הקצה כל הזמן - קחו חלק בהתקדמות זו ובחנו את האופציות החדשות העומדות לרשותכם.

האם יש חסרונות לשיטה הזאת?

החסרונות היחידים שיכולים לעלות על הפרק הם שכאשר נגמרות הדקות יש צורך להטעין מחדש. מדובר על טרחה שולית המצדיקה את המאמץ בלי ספק.
חסרון נוסף שגם לו יש פתרון הוא שרוב הסיכויים שהסלולרי נקנה בארץ ואינו פתוח לסימים זרים אבל זה עניין שישנה אפשרות לפתור דרך החברה הסלולרית בלי תשלום, בהתאם לחקיקה החדשה.

עוד משהו, שיכול להיות דווקא יתרון ויחסוך הרבה שיחות מיותרות בעת השהייה בחו"ל, הוא ששימוש בסים בינלאומי מחייב חילוף מספר הטלפון ויש לעדכן את מי שרוצים שתהיה לו יכולת לתקשר איתנו בחוץ לארץ. עם שליחת מייל קצר לכל החברים הקרובים ובני המשפחה נפתר העניין. מעבר לכך, יש אפשרות לבחון שירותים של מספר ישראלי בחו"ל וכן הלאה...

כשיוצאים לחו"ל קונים רק סים בינלאומי לישאר החברות אפילו לא מתפתים. טיול מהנה! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים