שובר לפרסום בגוגללומדים מקצוע רווחי במהרה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
ראשון, 24 מרץ 2019 10:21

עבודה היא דבר חשוב לכל אדם. היא גם יוצרת תחושה של מטרה בכל יום מחדש וגם מעשירה את העולם של בני האדם עם מפגש חברתי קבוע ולמידה של התחום הנבחר בצורה יותר ויותר מעמיקה. בסופו של דבר כולם הולכים לעבודה כדי לפרנס את עצמם ואת משפחתם בצורה שמכבדת אותם, אבל טרם הכניסה אל מקום עבודה טוב יש להיכנס מבעד לשערים של מקום אקדמי שבו לומדים משהו שיקדם את האג'נדה הזו בצורה יעילה ככל האפשר.

ישנם לא מעט תחומים אשר התחילו את דרכם ללא חוג מסוים באוניברסיטה, והתחום של האסתטיקה, בדגש על הציפורניים, הוא כזה שעדיין מצריך רק קורס ציפורניים ולא השכלה גבוהה. האם בהכרח לימודי השכלה גבוהה הם חיוניים לפרנסה טובה? קראו על כך במאמר הבא.

קריירה בלי לימודים ארוכים

הבעיה עם כניסה אל מוסד אקדמי עבור לימודים במוסד להשכלה גבוהה, היא לא רק כל הזמן האבוד הזה אשר במהלכו לא ממש יכולים להתמקצע אלא יותר לומדים באופן אקדמי על כל דבר ודבר למשך של שלוש שנים בממוצע, אלא גם כשאר עושים זאת יש לבצע הוצאה כספית של סכום כסף רב שמתחיל משלושים אלף שקלים עולה לסכומים שהם אפילו פי שלושה מכך.

אם עושים השוואה מהירה אל עבר התחום של הציפורניים, רואים כי קורס ציפורניים עורך למשך של כמה חודשים בלבד, כשאר הלימודים הם לא רק תיאורטיים אלא מעשיים עם התנסות ולמידה מעשית כל הזמן. אל אלה מוסיפים את העובדה כי העלות של קורס כזה היא עם סכום צנוע של כמה אלפי שקלים לכל היותר בלבד, ומקבלים תחום שאיתו יכולים להתחיל לעבוד כבר באותה השנה של הלימודים עצמם.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים