שובר לפרסום בגוגללימודי עיצוב פנים

PDF הדפסה דוא
לימודי עיצוב פנים - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : monteleone sajid   
שלישי, 23 נובמבר 2010 11:33

תמיד ידעת שאתה אוהב את זה?

תמיד הרגשת שאת יודעת איך דברים צריכים להיראות - איזה צבע מתאים לאן, איפה כדאי להניח את השולחן באיזה מקום הספרייה צריכה להיות, היום כל בית, חדר, מסעדה, מספרה, חנות בגדים דורשים עיצוב הכנה ותכנון.

מרגישים שיש לכם את התשוקה לעשות את זה, הגיע הזמן להוציא את הכישרון החוצה.

ישנם הרבה מקומות ללימוד עיצוב פנים, מאוניברסיטאות המעניקות תואר ראשון ושני בעיצוב  פנים ועד למכללות ללימודי תעודה בעיצוב פנים וגם לימודי מכינה לעיצוב.

המסלולים במקצוע עיצוב פנים הם שונים ומגוונים - ישנם לימודים של מספר שנים ויש של מספר חודשים.

כל מקום הוא שונה בדרך שבה הוא מלמד ובתנאי הקבלה שלו, תמיד ישנה אפשרות לקבוע פגישה או לשוחח בטלפון עם יועץ מטעם המקום.

רוב המוסדות שולחים אליכם הביתה ידיעון לגבי המסלולים השונים, התוכן הלימודי, הסדנאות והמרצים,ישנם ימים פתוחים של מוסדות הלימוד השונים שבהם ניתן לגשת ולהתרשם מהמקום ומהמרצים. חשוב שתרגישו כמו בבית במקום שבו אתם מתכננים ללמוד, מכיוון ששעות הלימוד הן רבות וכדאי שתיהנו מהלימודים ומהחברה.

לרוב ישנה הנחה מיוחדת לנרשמים באותו יום פתוח, במידה והמקום פופולרי ומבוקש כדאי להירשם מראש על מנת שלא תפספסו את מקומכם לשנת הלימודים הקרבה.

אם אתם קצרים בזמן, ניתן לברר לגבי המסלולים השונים באתרי האינטרנט, כדאי להירשם למקום בעל וותק ומוניטין שיש לו מרצים בעלי שם, למקום הלימודים יש השפעה ישירה לגבי עתידכם המקצועי.

רוב מקומות הלימודים משלבים לימודים תיאורטיים עם עבודה מעשית הכוללת לימודיים חווייתיים בתוך סטודיו הנותן את כל הכלים הדרושים למעצב הפנים הצעיר.

הלימודים לרוב מתחלקים למספר שלבים וכוללים בתוכם: עיצוב בסיסי, תהליכי תכנון ויישום, תולדות עיצוב פנים, לימודי סטודיו, רישום ותולדות הצבע, ריהוט, תאורה סטיילינג ועוד...

חלק מהלימודים כוללים בתוכם לימוד של תוכנות מחשב לעיצוב והמחשה, ובמקביל הסטודנטים עובדים פיזית ביצירת דגמים בסטודיו.

לאור הביקוש בעולם כולו במרבית המקומות מלמדים גם את נושא העיצוב הירוק שתופס תאוצה יותר ויותר גדולה.

לימוד עיצוב פנים לא נגמרים לעולם תמיד יש להתעדכן בקורסים להעשרה בחידושים בהמצאות ובאופנה המשתנה בעיצוב פנים כדי להישאר עם האצבע על הדופק. 
מאמרים נוספים :

» עיצוב חדר הילדים - מתינוקות למתבגרים

עיצוב חדר הילדים הוא דבר דינמי ולוקח בחשבון את השינוי הדרמתי והמהיר הנגזר מהתבגרותו של הילד. כל שלב בהתבגרות הילד מציב אתגר להוריו ובמקביל מאתגר את מעצב הפנים להתאים את אותו חלל לצרכים המשתנים במהירות של הנפש...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים