שובר לפרסום בגוגללמה אתם צריכים לבקר את רופא השיניים שלכם כל חצי שנה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : jordan78   
ראשון, 08 יולי 2018 16:41

כנראה יש לכם לוז עמוס ואתם פשוט לא מוצאים לזמן ללכת לבקר את רופא השיניים שלכם.  יש לזכור כי רופא השיניים שלכם משחק תפקיד מרכזי בשמירה על בריאות השיניים הכללית שלכם. שמירה על אותם 6 חודשים קבועים ביקור חשוב לשמור על השיניים והחניכיים שלך בצורת תקינה. האגודה האמריקנית לרפואת שיניים ממליצה לראות את רופא השיניים ואת השיננית שלכם לפחות פעמיים בשנה כדי לשמור על בריאות היגיינה אופטימלית עבור השיניים.

סיבות לבקר אצל רופא השיניים כל שישה חודשים:1. אבחון מוקדם של עששת. הסיבה העיקרית לבקר את רופא השיניים באופן קבוע היא למנוע בעיות שיניים כגון עששת ובעיות חניכיים. נושאים אלה עשויים להיראות מינוריים בהתחלה, אבל הם יכולים להוביל לבעיות חמורות יותר ואפילו לדאגות גדולות יותר אם הם לא מטופלים מוקדם. אז, ביקורים סדירים יכולים לעזור לכם באבחון וטיפול בבעיות אלו.

2. שיניים נקיות. אתם כנראה עובדים קשה מידי כדי לזכור לצחצח שיניים ולהשתמש בחוט דנטלי פעמיים ביום ולפעמים גם זה לא מספיק. עבור בריאות הפה והיגיינית פה נכונה, אתם חייבים לצחצח להשתמש בחוט דנטלי בדרך הנכונה. רופא השיניים שלכם יכול להראות לכם את הדרך הנכונה להבריש. הם מאומנים לעזור לכם בצחצוח השיניים שלכם ביעילות כדי לשמור על בריאות השיניים שלכם.

3.אבחון של מחלת שיניים קשה. המכונים הלאומיים לבריאות מדווחים כי למעלה מ -30,000 אמריקנים סובלים מסרטן פה בכל שנה. למרבה המזל, אבחון מוקדם של מחלות שיניים כגון סרטן הפה יכולים לעזור לכם להציל את חייכם. רופא השיניים שלכם יכול  לבצע בדיקה לסרטן הפה במהלך הביקור החצי שנתי שלכם ובכך להציל לכם את החיים! סרטן הפה יכול להתפשט במהירות, אבל אם זה מאובחן בזמן, אפשר לטפל בזה במהירות

4.מחלת חניכיים. הרגלים תזונתיים מסוימים עשויים להוביל למחלת חניכיים אשר יכולים לגרום לאובדן שיניים ומחלות בריאותיות חמורות אחרות. ביקורי שיניים רגילים יאפשרו לרופא השיניים לאבחן בעיות חניכיים בשלב מוקדם.

התעלמות מבעיות שיניים מאפשר להם זמן להתפשט ולהיות רציני יותר. טיפול נכון של השיניים והחניכיים ישמור אתכם בריאים יותר ולפיכך מומלץ לבקר את רופא השיניים כל חצי שנה. המחקרים הרפואיים האחרונים הראו קשר בין מחלות חניכיים לביקור אצל רופא השיניים באופן סדיר.ביקור אצל רופא השיניים שלכם פעמיים בשנה יעזור לכם להפוך את השיניים שלכם לבריאים יותר ובנוסף זה יכול לחסוך לכם הרבה כסף וזמן בטווח הארוך.

מאמר בחסות פרופסור סטלה צ'אושו - אורטודנט מומלץ למבוגרים


www.seo-uri.co.il/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים