למה חשוב לבצע פינוי ארונות קיר על ידי מומחים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : שי שי   
רביעי, 08 אוגוסט 2012 08:55

שירות של פינוי ארונות קיר הוא שירות רבים זקוקים לו. הוצאה של ארונות קירה ממקומם תמיד מלווה בחשש שמא לא ניתן יהיה לחברם מחדש ולהחזירם למקום. בעיה נוספת בכל הקשור לפירוק ארונות קיר הוא שיש חשש של פגיעה בקיר עצמו.  מכל הסיבות הללו יש לבצע פינוי ארונות קיר על ידי בעלי מקצוע שמכירים את הנושא ויש בידיהם ידע וציוד מקצועי שמאפשר פירוק ארונות והרכבתם מחדש בצורה מהירה ויעילה.

הערכת מצב

חברות שמבצעות פינוי ארונות קיר ישלחו לביתכם לצורך הערכה ראשונית צוות שיבדוק את מצב הארונות ויעריך את טיב העבודה, מורכבותה, הכלים שנדרשים כדי לבצעה  וכמובן ייתן לכם הצעת מחיר.  אם מדובר בפינוי של תכולה רבה, הצוות ידאג מראש להביא מכולה לאיסוף האשפה, כך שהתהליך לא יפריע לשכנים ולא ילכלך את הסביבה. הכל במטרה לספק לכם שירות מהיר ויעיל שלא יצריך מכם מאמץ בשום צורה.

כמה שלבים

פינוי ארונות קיר הוא תהליך שמתבצע בכמה שלבים. ראשיתו באבחון מדויק של היקף העבודה על ידי בדיקה של הדרך שבה מחובר הארון לקיר, כדי להחליט באילו כלים יש לפרקו מבלי לפגוע בקיר. לאחר פירוק הארון מהקיר יש לפרק את החלקים השונים.

עבודה שיטתית

פירוק נכון של הארון יתחיל בפירוק של כל החלקים שקל לפרקם וימשיך בפירוק של החלקים המאתגרים יותר. המשמעות היא שקודם יש לפרק את הדלתות ורק לאחר מכן את המדפים. לאחר מכן כשניתן לראות את דפנות הארון יש לפרק את המסגרות ולבסוף לפרק את דופן הארון שצמוד לקיר. נשמע מסובך? לא בהכרח. ממש כשם שטכנאי מחשבים מוסמך לבצע עבודות חשמל שלכם נראות מורכבות, כך גם מומחים לפירוק ארונות יבצעו את המשימה הזו בקלות רבה.

צוותים מקצועיים

כל מי שמעוניין להוציא מביתו ארונות קיר בצורה בטיחותית וקלה זקוק בעצם לשירות של פירוק ארונות קיר. הכוונה היא לכל ארון באשר הוא. ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, ארונות בחדר שינה ועוד. צוותים מקצועיים מבצעים לא רק פירוק ופינוי אלא גם לעתים מגדילים לעשות ואם מדובר בארונות מעץ, הם מעבירים אותם למרכזי מחזור. תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כאב ראש אם תבחרו בשירות מקצועי שיבצע עבורכם את המלאכה של פינוי ארונות קיר. 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים