שובר לפרסום בגוגללמה קנבס זאת בחירה חכמה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : סתיו   
שישי, 22 יולי 2011 19:50

אמנות, ציורים, איורים ותמונות. מה המכנה המשותף שלהם? כולם מבוצעים להפליא על בד. וזה בד יראו כמו של אמנים רבים כל כך הוא חומר פרמיה שעושה אמנות לעמוד במבחן הזמן. זה נחשב את המצע הנפוץ ביותר להכנת רפרודוקציות אמנות. אתה יודע למה? ובכן יש המון סיבות מדוע בד היא אפשרות חכמה להדפסת יצירות אמנות.


הנה כמה מהסיבות לכך:
עומק. עומק בד מתייחס ליכולת של הבד להחזיק טווח מסוים של צבעים. בדרך כלל, בד יכול להכיל מיליוני צבעים. זוהי הסיבה העיקרית בד הוא כלי מתאים מאוד לשימוש אם אתה רוצה להשיג תמונה עם תמונה מציאותית כולל ובר קיימא. ניתן להתאים את העומק של הבד תלוי מה אתה רוצה. רק לקחת בחשבון כי כל להתאמת העומק בהחלט יש השפעה על צבע להדפיס את הבד.
זוהר. הזוהר של ההדפסה על הבד המעולה ביותר קנבס. בד יש את היכולת להפוך עבודה פשוטה תוך יצירת מופת מדהימה. זה מייעל בינוני טוב שבו אתה יכול לייצר הדפסי אמנות ותצלומים.
הרכבה. בד מותקן בדרכים שונות על מנת להפוך את המצגת אטרקטיביים. הרכבה הבד חיוני זה ממלא תפקיד מרכזי הארכת החיים של ההדפס.
מרקם. יש הרבה טקסטורות זמינות עבור הבד. הם משתנים בהתאם ליצרן. טקסטורות של בד עשוי לנוע בין אחידות במרקם בד ארוג היטב. ניתן לקבוע את המרקם של הבד על ידי בדיקת עובי וקשיחות של הנושאים במרקם הבד. אתה יכול גם לבדוק את דפוסי הבד. דפוסי לבוא בסגנונות שונים כגון מסוקס, חלק, מעודן.
משקל. בד מגיע גם במשקלים שונים. בדרך כלל הבד קנבס מורכב 10oz. או 12 גרם. כותנה. סוג זה של בד מוצע בדרך כלל על ידי התעשיות המתמחות הדפסת צילום ומסגור. הם מאופיינים כעבים בגלל האטימות של הסיב. אבל בסופו של דבר קל למסגר  ולתלות בגלל משקלו הקטן.
ציפוי. ציפוי הבד הוא גם מרכיב חשוב. הוא אחראי על יצירת הדפסים באיכות ארכיון אשר עמידים בפני דהייה ולחות. הציפוי של הבד נע בין מט, חצי מבריק ומבריק או סאטן.
שמירה על כל הדברים האלה בחשבון יביא לך החלטה טובה. בחירה של הבד שיהיה בשביל להדפיס את העבודות שלך יהיה תלוי בטעם שלך ואת הדרישות. אבל אם אתה באמת רוצה יש להדפיס באיכות טובה אמנות יריבים המקורי, אז לא חושב פעמיים באמצעות בד. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים