שובר לפרסום בגוגללמצוא טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולהודו

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אבנר כהן   
ראשון, 03 יוני 2012 15:25

אין שמץ של ספק, שכאשר אתם מחפשים מקום חוויתי לטוס אליו ולטייל בו, אתם תפסיקו לחפש את היעדים הקלאסיים שכולם כבר מכירים. אירופה אמנם קורצת לישראלים רבים, אך אם אתם מרגישים שכבר ראיתם כל אתר היסטורי מפורסם שיש במערב, למה לא לפנות לעבר יעדים אקזוטיים יותר?השאלה היא כמובן, על איזה יעדים בדיוק מדובר. היום יש שורה ארוכה מאד של ארצות שמחכות רק לכם. אם נתמקד לדוגמה בשתי האמריקות, נוכל לראות שפעמים רבות מדברים או על טיול בצפון אמריקה, כאשר מדובר על ארה"ב וקנדה, או על טיול בדרום אמריקה, בשלל הארצות האקזוטיות. אולם, פעמים רבות נוטים לשכוח שלמעשה יש גשר שמחבר בין שתיהן, ואלו הן הארצות של מרכז אמריקה. מדובר אולי במדינות קטנות - אבל הנופים שיש בהן הם בלתי נשכחים.

בנוסף לטיולים במרכז אמריקה, יש עוד אזור בעולם, שהיום קוסם לישראלים רבים, אשר ממוקם בדרום מזרח אסיה. הכוונה היא כמובן לתת היבשת ההודית, הכוללת בתוכה את מדינת הודו על שלל נופיה המדהימים. הודו נפתחה בצורה משמעותית לתיירים בשני העשורים האחרונים, ואם בעבר היה אפשר לראות בעיקר צעירים אשר יצאו לטיול באזור זה, הרי שהיום יש יותר ויותר קבוצות מאורגנות שמחליטות לצאת להודו. אז איך יראו כל אחד מהמסלולים שלכם?

הנופים המדהימים של מרכז אמריקה

כאשר תצאו אל טיולים מאורגנים למרכז אמריקה, יש כמובן מספר ארצות שאתם תוכלו לבקר בהן. באופן עקרוני, טיולים מאורגנים למרכז אמריקה לא עושים מעבר בין הארצות השונות, אלא בכל פעם נהוג להתמקד בארץ אחת. לצורך העניין, אתם יכולים לצאת לטיול מאורגן בתוך מדינת קובה.

קובה נחרטת לרוב בעיני הישראלים בתור מדינה עויינת יחסית למערב, וזאת בשל הסכסוך הארוך שלה עם ארה"ב. אולם, בעשור האחרון קובה נפתחת הרבה יותר למערב, ומעוניינת לפתח את התיירות שלה. אם להודות באמת - יש לקובה סיבה טובה לפתח את התיירות שלה, שכן היא כוללת חלקים מדהימים. קובה כוללת בתוכה לא מעט מערות שונות וכן גם תעלות. אם אתם רוצים טיולים מאורגנים למרכז אמריקה שלא תשכחו, בררו האם הטיול לקובה יכלול שיט תת קרקעי מיוחד באחד מהנהרות הפנימיים אשר זורמים במדינה.

מעבר לכך, התרבות הקובנית היא תרבות עשירה ומרתקת מאד. אי אפשר לצאת אל טיולים מאורגנים למרכז אמריקה, מבלי שחוויתם את הביקור במפעל סיגרים קובניים. הסיגרים הללו ידועים גם במערב בתור הסיגרים האיכותיים ביותר שאפשר למצוא היום, למרות שהם נדירים מאד בארצות המערב. כמובן שבביקור במפעל הסיגרים המפורסם,תוכלו בעצמכם ליהנות מהאיכות הגבוהה שלהם במחירים נוחים.

ומה עם טיולים להודו?

כמובן שאתם גם מוזמנים לצאת אל טיולים מאורגנים להודו, כדי לחוות תרבות שונה וזרה. חשוב מאד לדעת, שכאשר מדובר על טיולים מאורגנים להודו, מדובר לרוב רק על חלק ספציפי בתת היבשת ההודית. מדוע רק על חלק ספציפי? משום שהודו היא מדינה די גדולה בשטחה, וקשה מאד להקיף את כולה בזמן קצר. לרוב טיולים מאורגנים להודו יארכו בטווח שבין שבוע לשבוע וחצי, על מנת שבכל זאת תוכלו להכיר מחוז אחד בצורה מעמיקה למדי. הטיולים עצמם יכולים להיות בעלי אופי משתנה. יש מי שמחפש טיולים מאורגנים להודו שבמהלכם הוא יזכה דווקא לאירוח יוקרתי במיוחד. אירוח זה נמצא יותר בערים הגדולות והמפותחות של הודו כמו ניו דלהי.

לעומת זאת, יש מי שמחפש את החווייה האוריינטלית יותר, ובהחלט יכול למצוא אותה בהודו. מעניין לציין שהיום אף אפשר למצוא טיולים מאורגנים להודו, אשר כוללים אך ורק אוכלוסיה ייחודית. לא מדובר על טיולי תרמילאים, אלא דווקא על טיולי נשים. בגילאים מבוגרים יותר, נשים יכולות לפנות לעצמן זמן, ולצאת ביחד לחוויה הודית יוצאת דופן, וגם אתן יכולות לקחת בכך חלק. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים