שובר לפרסום בגוגללסייר בארץ ישראל, להנות מהחורף

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
חמישי, 23 פברואר 2012 16:17


החורף הזה בא יחד עם ממטרים ואפילו ימי שלג לאזור הצפון של ארץ ישראל, וזכינו לראות משפחות גדולות נוסעות אל עבר הצפון כדי לבקר בחרמון. אם התקבלה ההחלטה לצאת לחופש – מדוע לא להנות מחופשה ארוכה, עם כל בני המשפחה, ולהפוך כיף של יום אחד לטיול של סופשבוע שלם או מעבר לזה? אם יצאנו לנסיעה כזאת – המקום שבו שוהים הוא מהותי. במאמר זה נציג לכם מספר אתרים בהם ניתן ללון בזמן בילוי באזור הצפון.

להתארח בצימר בצפון המדינה

בשביל רובם המכריע של הישראלים, האפשרות היחידה ללינה בזמן טיול או חופשה היא לישון בצימר. צימרים פזורים בכל הארץ, כשברוב המקרים יש למחפש יכולת לחפש צימר המצוי קרוב יחסית אל מקומות שבהם יש אנשים ותיירות, בזמן שאחרים יעדיפו לבחור מקום שמרוחק מגורמים כאלו – לטובת השקט והשלווה.
צפון הארץ כולל צימרים רבים מספור, מכיוון שאנו עוסקים באחד ממוקדי תיירות הפנים הראשיים בישראל כולה. תושבי ישראל מעדיפים את צפון המדינה כמקום מתאים לתיירות, מכיוון שמדובר לרוב במרחק לא גדול מדי מאזור מגוריהם הרגיל, ומצד שני מדובר בהרגשה ייחודית וקצב אחר.

למצוא צימרים בגולן – עבודה לא סבוכה

מכיוון שהר החרמון עצמו משתייך גיאוגרפית לאזור הגולן, הגיוני להניח שאנשים רבים יעדיפו למצוא צימר ברדיוס הכללי של האתר עצמו. רמת הגולן כוללת יישובים ספורים, ברוב המקרים לא גדולים, המציעים צימרים להתאכסנות באווירה כפרית. מי שמחפש צימרים בגולן יאתר מבחר נרחב של אפשרויות, כשההכרעה לבסוף שמה דגש באלו שלדעתו של האורח נמצאים במרחק הקצר ביותר מהמיקומים שבהם האיש הזה ומשפחתו רוצים לבקר. יש מקומות רבים בהיקף רכס החרמון שמסוגלים להציע תנאים מעולים בטוחח של נסיעה קצרה מהחרמון עצמו.

עבור מי שמעוניין לנסוע קצת – צימר בגליל המערבי

במידה והנכם נוסעים לחרמון אבל מוכנים להתפשר קצת מהיבט הנסיעה מסוגל לגלות שפעולת מציאת צימרים בגליל המערבי יכולה לתגמל, כיוון שבאזור הגליל המערבי יש אפשרות למצוא ערים מרכזיות עם אטרקציות משלהן. מדובר בצפון – אבל עם נגיעות של המרכז מהיבט האטרקציות שעיר יכולה להעניק. אפשר לבנות נופש כך שיום יחיד יוקדש לביקור בהר החרמון, ושאר הימים יופנו לטיולים באזור ראש הנקרה לצורך הדוגמא, כשניתן למצוא מקומות יפים שרצוי לטייל בהם בכל רחבי הגליל.

זהו הזמן לצאת לחופשה בארץ ישראל ולהנות מהשלג שנשאר באתר החרמון – אך כדי להרוויח עוד מהנסיעה, מומלץ למצוא צימר מפנק באזור הטיול הכללי ולהנות מדברים נוספים שאינם בהכרח השלג.

 


 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים