שובר לפרסום בגוגללשחק במשחקים של בנות - במהירות!

PDF הדפסה דוא
לשחק במשחקים של בנות - במהירות! - 4.3 out of 5 based on 4 reviews
דירוג משתמש: / 4
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
שני, 14 מאי 2012 14:26


היצע משחקי המחשב סוער וקוצף ברשת - מצויים סוגים מרובים של משחקי דפדפן שאפשר להריץ ללא קושי וללא תשלום, וכיום כמעט כל אחד יש בידו למצוא משחק דפדפן שהוא מעדיף.
תחום משחקי רשת מיוחד בצורה מיוחדת הוא שוק משחקי הדפדפן שנועדו עבור בנות, כיוון שמשמעות מגמת הצמיחה הינה גדולה - גם בנות שוקעות במשחקים וישנו ביקוש למשחקים שאינם בהכרח משחקי רשת שנחשבים טיפוסיים. עם השנים, נוצרו גם אתרים שלמים שהוקדשו למשחקים של ילדות.
בחיבור הזה רצינו לבדוק חלק מהמקומות שבהם אפשר לאתר משחקי רשת המיועדים לבנות ולייעץ על כמה מקומות כאלה - שכן יש דרישה וההיצע כל כך גדול שהוא יכול לגרום לבילבול לפרקים. קריאה נעימה!

אתרי משחקים בלבד

המקום החשוב ביותר בו יתאפשר לנו להגיע אל משחקי בנות הוא באופן טבעי אתרים שיועדו למשחקים עבור בנות. כיוון שיש ביקוש עשיר, ישנם אתרים של משחקים רבים בשביל בנות כמעט כמו שקיימים עבור ילדים. אתרי משחקים אלו לרוב מעוצבים בצורה ובחירת צבעים שרלוונטיים יותר לבנות: עם צבעים רכים יותר ויחסית פחות ניגודיות. באופן לא מפתיע, גם משחקי הדפדפן במקרים רבים יהיו פחות מיליטנטיים ויותר ידידותיים ויצרניים, אך לא בהכרח - יש היום בנות שנהנות ממשחקי יריות בדיוק כמו בנים.

חלקים באתר משחקי דפדפן קיים

לעתים לא מדובר באתר משחקים באינטרנט בפני עצמו, אלא בחלק משחקים המיועדים לבנות שמצוי באתר משחקי דפדפן גדול יותר. במקרים אלו יש ביכולתכם לראות שמדובר בפורטל משחקים מוסדר ויחד עם משחקים כמו משחקי נהיגה ומשחקי ספורט לבנים, קיימת קטגוריה של משחקי בנות. בתוך קטגוריה זו לפעמים ניתן יהיה למצוא פיצול פנימי למחלקות כמו משחקי בישול או משחקי ניהול עסק. אתרים כאלה ברוב המקרים נהנים מקהל משתמשים גדול והיצע משחקים עשיר. לפיכך בת שנכנסת לאתר כזה תוכל גם להיחשף למשחקי דפדפן שאינם בהכרח בחירתה הראשונה - ואולי להנות מז'אנר שאינו בהכרח מוכר לה.

מיניסייטים בעלי מטרה

באינטרנט מצויים מאות אתרים מזעריים שנועדו לענות על דרישה לצורך ספציפי מסויים. גם בתעשיית המשחקים הדבר שכיח, וקיימים אתרי משחקים שהוקדשו ספציפית לטיפוס מסויים של משחקי דפדפן. לפי הדוגמא הקודמת - נוכל לראות אתר משחקים המציע משחקי בישול לבד, מעוצב בהתאם (עם סירים ומחבתות). היתרון באתרים הוא שאפשר לשמור אותם בסימניות ואחרי זה כל פעם שמעוניינים לשחק בסוג כזה או אחר של משחקים, פשוט נכנסים מחדש לאתר ונהנים.

סיימנו! עכשיו אפשר להתחיל לשחק ולהנות ממשחקי רשת משובחים שנאספו ספציפית על סמך ביקורות וחוות דעת. 
מאמרים נוספים :

» משחקי בישול ואפיה

משחקי בישול ואפיהמלבד משחקי הקלאסיקה, משחקי הקלפים ומשחקי הזיכרון, ואפיה נראים כלא פחות מבוקשים. נמצאים כמעט בכל אתרי המשחקים והם מיועדים לילדים בגילאי 3-6. מטרת משחקים אלו היא לשתף את הילדים בתהליך היצירה, לפרק עבורם את...

» משחקי בישול לילדים

משחקי בישול לילדיםאחד מהז'אנרים המשעשעים ביותר מבין משחקי הילדים שנולדו בעידן האינטרנט זהו מגוון משחקי בישול לילדים. מדובר בעולם וירטואלי עשיר וססגוני, המדמה מטבחים, מסעדות, פיצריות, מאפיות, גלידריות וכדומה. בתוך...

» משחקי בישול להורדה

משחקי בישול להורדהסביר להניח שכבר נתקלתם בילדכם משחקים באתרי . משחקים אלה מאפשרים לילדים להיכנס לעולם הבישול, האפייה והממתקים ולהרגיש לרגע שפים של ממש. אמנם רוב הם משחקים אונליין, אך ניתן גם לבחור משחקי בישול להורדה....

» משחקי בישול חדשים

משחקי בישול חדשים: אוכל כפי שניתן למצוא באתרי משחקים לילדים, עוסקים בדרך כלל במתן אפשרות להכין את המאכלים האהובים, לאפות פיצה, להכין עוגות, לבחור מילויים לבורקס, לעצב צורות ללחמניות וכדומה. משחקים אלה מתאימים לרוב לילדים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים