שובר לפרסום בגוגללשפץ מטבחים פרובאנס - מה באמת חשוב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : royakerman   
חמישי, 30 מאי 2013 08:01

<b>

בעידן זה חידוש מטבח זה משהו פופולארי יותר ויותר, ישנם הרבה אפשרויות בנייה. אנו נהיה יכולים להשתמש בחומרי גלם בכמה איכויות, וכמובן יש אופציה להישתמש בסגנונות עיצוב בהרבה סגנונות עיצוב. מעצבים נוטים להגיד כי חידוש מטבחים פרובאנס הוא מעט יוצא דופן ושונה ממגוון רחב של סוגי מטבחים סטנדרטיים. מטבחים פרובאנס מעוצבים בצורה מיוחדת ולעיתים תכופות הם גם ברמת גימור גבוהה שהרי זה סגנון עיצוב מאוד מיוחד וכבר מעניק אופי בעל פרסטיג'הויוקרתי.</b>

<br><br>

<b>מטבחים פרובאנס : הרכישה מסוגל להיות במחיר זול<br>

</b>אפילו עיצוב של מטבחים פרובאנס אפשר לעשות בזול. במקום ללכת אל יצרנית מובילה אנו נרים טלפון לנגר. את ההשראה לעיצוב נאסוף מחוברת של חברה מסויימת. יש אופציה לשלב נורות של לדים, קלאפות עם הדפס, אי למטבח המכיל משטח עבודה ועוד. רעיון נוסף שיש אפשרות לבצע זה לשכפל עיצוב שחיבבנו מתוך תצוגה של חברה. כאשר נבצע חידוש מטבחים פרובאנס הכרחי להתייחס לפיגמנטים למטבח שלנו, במיוחד חשוב לבחור צבעים מתאימים, הרבה פיגמנטים יקלקל את העיצוב, מטבחים פרובאנס מעוצבים בעזרת לכל היותר 2 פיגמנטים. איך באמת נצמצם בהוצאות? נשווה עלויות בקרב כמות גדולה של מקומות, אנו נראה שיש הבדל גדול של עשרות אלפים.

<br><br>

<b>אל מה להפנות תשומת לב בחידוש מטבחים<br>

</b>כאשר נערוך חידוש של מטבח קריטי לשים לב אל לא מעט פרמטרים, בין היתר איכות פנים הארונות, רמת ההרכבה, פירזול ועוד. למשל הצבה לא טובה של השיש תגרום לו להישבר ממכה קטנה או עקב משקל יתר. ארונות העשוי מסנדוויץ' הוא איכותי אך קריטי לברר את סוג הסנדביץ ואת רמת הפלס של הסנדביץ' וכמובן שם העץ אשר ממנו הוא מיוצר. פירזול טוב בעל אפשרות למנף עבורינו נפח אחסנה בארונות, וכן להיות מרווח עבורינו לתקופה ארוכה.

<br><br>

<b>עיצוב של מטבחים פרובאנס<br>

</b>בחירת דקורציה זה עניין מאוד אישי. כל בנאדם אוהב אלמנט שונה, בגלל זה קשה לפרסם טיפים בנושא. הטיפ הכי מעניין זה לחפש אצל יצרנים ולקבל השראות. ולמרות הכל, יש חוקים בעיצוב של מטבחים פרובאנס. כך לדוגמא לעצב במעט צבעים. משהו אחר זהו השיש, שיש גרניט מסוגל להכניס במטבח אלמנט עיצובי מיוחד. חלקן החיצוני של ארונות המטבח גם חשוב, יש אופציה להישתמש במספר סוגים: עץ מלא, צבע מודרני, פורמייקה וכו'. עץ יעניק תחושה חמה יותר לעומת חזיתות הייגלוס. מטבחים פרובאנס ב-10 שנים שחלפו הופכים מאוד מקובלים, אלה עיצובים ייחודיים וטובים מקנים אווירה חמה. צאו לקבל דוגמאות בתצוגה הסמוכה לבתיכם. נושא אחר שכדאי להתעניין לגביו בחידוש מטבחים פרובאנס זה האי למטבח, אי כפרי הוא לא אי של <a href="http://www.amitbachim.co.il/">מטבחים פרובנס</a>, במקרה שלנו זה יהיה מעט שונה, מומלץ להוסיף שטח לאחסון ומשטח עבודה.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים