שובר לפרסום בגוגלמבצעי מזגנים לקיץ

PDF הדפסה דוא
מבצעי מזגנים לקיץ - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מירה שושני   
ראשון, 01 אפריל 2012 19:28

מחפשים לקנות מזגן במחיר שפוי? החידושים הטכנולוגיים הובילו להגברת יעילותם של מזגנים, ויחד עם הוזלת מחירים אגרסיבית, הפכו מערכות למיזוג אויר להיות מכשיר חשמלי אשר נמצא כמעט בכל בית.רוצים לרכוש מזגנים במבצע? עוד משתמשים במזגן משנת 48? אולי אין לכם מזגן כלל ואתם מעוניינים לשדרג את הבית ביחידת מיזוג אויר חדשה ומתוחכמת? כל מי שקנה מזגן בעבר יודע שהמחסנים מפוצצים בעשרות סוגי מזגנים, הפועלים בטכנולוגיות שונות, ובעלי מספר כוחות סוס כזה או אחר. אז מה כדאי לקנות?

הרוב הגדול של המזגנים שנרכשים בימינו שייכים לסוג מזגן מיני מרכזי או מזגן עילי. כאשר בוחרים מבצע מזגנים ניתן ללכת על מזגן מרכזי אשר ימזג את כל הדירה או על מזגן עילי נפרד שימוקם בכל חדר. ברוב המקרים עדיף לבחור במזגן עילי נפרד משום שמזגנים מפוצלים משתמשים במזגן קטן בחדר שבו נמצאים וכך משיגים חסכון גדול בחשמל.

חשוב לברר מהי התפוקה שהמזגן נותן, אשר נמדדת ביחידות מידה של BTU ולא בכ''ס כמו שנהוג לחשוב. גובה ה-BTU של מזגן מתייחס להספקו, ובעקרון כמה שה-BTU גדול יותר, כך המזגן פועל בעוצמה רבה יותר. טרם הקנייה מדדו את החדר שבו המזגן יותקן והתאימו את המכשיר לפי הנוסחה: כ-800 עד 1000 BTU על כל 10 מטר מרובע. חשוב לשים לב גם לתווית דירוג היעילות האנרגטית המצורפת למזגן שאתם קונים, המסומנת באותיות A-G, כאשר A היא הדרגה הכי חסכונית בחשמל.

אם כסף אינו מהווה בעיה, שווה מאוד להשקיע את כספכם במזגן מטכנולוגיית אינוורטר. מזגני Inverter פועלים בדרגות תפוקה שונות לפי התנאים המשתנים בחדר וגורמים לפעולה יציבה ששומרת על טמפרטורה יציבה בחלל. בנוסף על חסכון משמעותי בחשמל, שמירה על דרגת טמפרטורה קבועה בחלל החדר עוזרת למערכת החיסונית. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים