שובר לפרסום בגוגלמגלים את האחת

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
רביעי, 14 מרץ 2018 17:08

זה לא קל להתחיל עם אישה. אולי עבור נשים זה נראה כמו רגע שהוא ד ברור מאליו, בייחוד עבור אלה אשר ניחנות במראה די מושך, אבל הרגע הזה שבו גבר ניגש אל אישה שהוא לא ממש מכיר עד לאותו הרגע ומבקש ליצור קשר עמה הוא רגע מאוד מורכב עבור הגברים.

יש רשימה לא קצרה של אנשים אשר לא נקטו בפעולה ועד לעצם היום הזה חיים בחרטה של מה היה קורה אם רק היה להם את האומץ לגשת אל בחורה שמצאה חן בעיניהם, החלק האחר רק הולך וצובר ניסיונות וחוויות עם כל מפגש כזה שמתרחש ללא כל חרטה. הכל מתנקז אל השאלה איך מתחילים עם בחורה שכלל לא מכירים.

איך עושים את זה קל

מה שצריכים להבין כאשר רוצים להתחיל עם בחורות הוא שמדובר בתהליך של למידה אשר רק ילך וישכלל את עצמו למשהו שכל אחד מעדיף בצורה שדי מצליחה לו באופן פרטני. לא כל גבר אוהב להתחיל עם בחורה כפי שגבר אחר עושה את זה, וכל אחד משתמש ביתרונות הבולטים שהוא מחזיק כדי לעשות את זה הכי פשוט מבחינתו.

מה זה אומר? כי על מנת לדעת איך להתחיל עם בחורה בצורה שתניב קשר, צריך כל גבר למצוא את הייחודיות שלו על פני האחרים ולדבוק בה עד אשר הוא ישכלל לעצמו פניה שתמיד מצליחה. או לכל הפחות ברוב המקרים מצליחה. לא צריכים לחשוש מסירובים כי הם חלק ברור מאליו מן התהליך, ממש כפי שלא כל הזמן מקבלים את התשובה החיובית בחיים עצמם. ככל שדבקים במטרה כך יותר יוצא להכיר, וככל שיוצא יותר להכיר כך יכולים רק להרוויח היכרויות שמהן אולי מגלים את האחת. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים