שובר לפרסום בגוגל



מגנטים לאירועים – מזכרת לכל החיים

PDF הדפסה דוא
מגנטים לאירועים – מזכרת לכל החיים - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 30 יוני 2015 09:01

אין ספק כי בשנים האחרונות מגנטים לאירועים הפכו להרבה יותר נפוצים וכמעט בכל אירוע ניתן לראות צלם מגנטים המצלם את האורחים ומפיק להם בסיום מגנט תמונות למזכרת. בניגוד למזכרות שהיו נהוגות בעבר, אשר לרוב היו נשכחות באולם או מושלכות לפח לאחר כמה ימים, מגנטים הינם מזכרת אישית שכן הם נושאים את תמונת האורח, ולכן הוא לא ישליך אותם אל האשפה. זו הסיבה לכך שבאירועים רבים בוחרים דווקא מזכרת שכזו ופחות אנשים בוחרים להכין מזכרות מסורתיות יותר כמו שקיות דרג'ה או פתק תודה כפי שהיה נהוג בעבר.

עלויות של מגנטים לאירועים

אחד היתרונות הגדולים של מגנטים לאירועים הוא שהעלות שלהם היא לא כל כך גבוהה. בתחילת הטרנד היה מדובר בהוצאה משמעותית שלא כל אחד יכול לעמוד בה ולכן לא היה ניתן לראות אותם באירועים רבים אבל כיום, עם הגדילה בתחרות בין הספקים השונים, המחירים של הפקת מגנטים באירועים הפכו להיות הרבה יותר נוחים וכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו את האטרקציה המיוחדת הזו באירוע שלו.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מגנטים לאירועים?

אם אתם רוצים להזמין ספק מגנטים לאירועים לאירוע שלכם, חשוב שתבדקו עליו מספר דברים לפני ההזמנה:

  • איכות הצילום – גשו לאירוע אחר בו הוא מפיק מגנטים ובדקו את האיכות של התמונות המודפסות. תוכלו לגלות הבדלים גדולים בין האיכויות של צלמים שונים ולכן חשוב לבדוק היטב כמה צלמים שכאלו.

  • איכות המגנט – לעיתים ניתן לראות ספקים זולים ולא איכותיים המספקים מגנטים שבתוך תקופה קצרה נפרדים מהתמונה ולא ניתן לעשות בהם שימוש יותר, דבר שחשוב לבדוק שלא קורה אצל הצלם שאתם בוחרים.

  • יכולת הצילום – אם מדובר באירוע גדול, בחרו בצלם אשר יכול לעמוד בצילום והדפסה של כמות גדולה של מגנטים לאורך כל האירוע וללא כל עיכוב.

  • מחיר – בתחום זה המחירים די דומים אך עדיין ניתן לראות פערים שונים בין הספקים ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים אשר תאפשר לכם למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורכם מבלי לפגום באיכות.



 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים