שובר לפרסום בגוגלמגרסה משרדית - לניהול העסק שלכם

PDF הדפסה דוא
מגרסה משרדית - לניהול העסק שלכם - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שני, 05 מאי 2014 19:00

לכל בעל עסק או חברה יש ערימת מסמכים וניירת המצטברת על שולחנו בסוף כל חודש: פרטים אישיים של לקוחות, מסמכי ביטוח לאומי ומס הכנסה של העובדים, הוצאות העסק וכדומה. מסמכים אלו יכולים להיות מאוד שימושיים לתקופה מוגבלת, אך בסופו של דבר, יש צורך לגרוס את הניירת המיותרת כדי שלא תצטבר ותפריע לסדר במשרד. כמו כן, יש ניירת שיש להשמיד ביעילות כיוון שהיא מכילה פרטים סודיים וחשאיים. כדי לשמור על הסדר והארגון במשרד ולהבטיח את בטחון העובדים והלקוחות, יש לרכוש מגרסה משרדית איכותית.

מגרסה משרדית - ההבדלים בין הסוגים השונים

מגרסות משרדיות נבדלות זו מזו בגודלן ובפונקציות אותן הן ממלאות. בשוק הרחב תוכלו למצוא מגרסה משרדית הקולטת נפחי נייר גדולים ומותאמת בעיקר לשימוש של בתי עסק גדולים או לחילופין, מגרסות משרד קטנות המיועדות לשימוש אישי של משרדים קטנים. מבחינת הפונקציות אותן ממלאות המגרסות השונות, יש להבדיל בין סוגי המגרסות. מגרסה המיועדת לשימוש ביתי, היא קטנה בגודלה ומתאימה להזנה של נייר בלבד. מגרסות המיועדות לשימוש משרדי ולבתי עסק גדולים, מכילות מנגנונים נוספים כגון גריסת כרטיסי אשראי או דיסקים, מנגנון עצירה אוטומטי ועוד. כמו כן, ישנן מגרסות המאפשרות סוגי גריסה מגוונים. מגרסה משרדית סטנדרטית גורסת נייר לאורך או לרוחב. מגרסות מתוחכמות יותר לא מסתפקות בחיתוך זה, אלא גורסות את הנייר לפתיתים זעירים מה שמאפשר השמדה טוטאלית של פריטים סודיים וחשאיים כגון פרטי האשראי של הלקוחות שלכם.


כיצד נדע שהמגרסה שבחרנו איכותית?

הפרמטרים הקובעים את איכות המגרסה המשרדית הינם עבודה שקטה, המאפשרת לעובדי החברה להתרכז בעבודתם במקביל לפעילות המגרסה, כמו כן - מגרסה הפועלת במהירות נחשבת לאיכותית ובנוסף - עמידות המגרסה לאורך זמן. מגרסות ניתן לרכוש אצל כל ספקיות הציוד המשרדי ברחבי הארץ. ניתן למצוא סוגים שונים של מגרסות, כשטווחי המחירים נעים בין 270 ₪ ל450 ₪ בממוצע.

לסיכום, בבואנו לבחור מגרסה איכותית למשרד, יש לוודא שהיא עונה על הצרכים המשרדיים של הארגון שלנו ומסייעת לעובדינו לשמור על סדר ויעילות.


  
מאמרים נוספים :

» מגרסות משרדיות

מגרסות משרדיות לנייר הן אחד האביזרים החשובים ביותר במשרד, בין אם מדובר במשרד ביתי קטן, במשרד בעל כמות קטנה של עובדים או במשרדים של חברות גדולות. בעזרת מגרסה משרדית ניתן לטפל בכל החומרים המודפסים שמופקים במשרד ולהפטר...

» מגרסה ניידת

מגרסה ניידת – חובה בכל ביתפסולת נייר היא אחת הבעיות הכי גדולות שנוצרות במשרדים, וגם בבתים הפרטיים. אנחנו מקבלים הרבה ניירת בכל יום – עיתון שמגיע עד הדלת, מכתבים שונים, דואר פרסומי - כל אלה רק חלק מהניירות שאיתם אנחנו...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים