שובר לפרסום בגוגלמדוע דיאטת HCG הפכה להיות כה פופולארית?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דוד פלדמן   
שני, 28 מאי 2012 21:00

אם אתם סובלים מעודף משקל וודאי ניסיתם במהלך השנים דיאטות רבות ומגוונות, שמנים רבים אפילו אינם מסוגלים לספור את מספר הדיאטות שניסו ואת כמות הכספים שבזבזו, ולעיתים הכול היה לשווא. הם נשארו עם אותו המשקל, לעיתים אף הוסיפו למשקלם, ואין תחושה יותר מתסכלת מזו. ישנם גם כאלה שהרימו ידיים, זנחו את הדיאטות וחיים חיי תסכול וייאוש, החלום הולך ומתרחק לאיטו. לאנשים אלה מוצע פיתרון שהומצא לפני חמישים שנה לערך וזוהי דיאטת HCG אשר תאפשר לכם לאבד ממשקלכם במהירות, באופן בטוח, מבלי לחוש רעב ומבלי להתמכר לפעילות ספורטיבית מתישה.

דיאטת HCG – מי חולל את המהפכה?

גם ד"ר סימונס, רופא ומדען בריטי, הבין כי הרזייה איננה תהליך כה פשוט וכי אנשים רבים פשוט אינם מסוגלים לעמוד במשימה ולקצור הצלחות. הוא חקר את הנושא שנים מרובות ולבסוף די במפתיע הגיע לפריצת דרך לא צפויה. היה זה הורמון הHCG שחולל מהפיכה בעולם הדיאטות. מדובר על דיאטה שאיננה חדשה, היא נוסתה עוד בשנות ה-70 , אך אז אנשים קיבלו זריקות של הורמון זה ואילו כיום מדובר על טיפול בטיפות הומיאופתיות שאינן גורמות לשום נזק. ד"ר סימונס מצא שנשים בהיריון מפרישות הורמון הנקרא HCG, הורמון זה מסייע לשרוף את מאגרי השומן בזמן ההיריון, מאגרי השומן הלא נחוצים, וכך גם כאשר תזונתן של נשים בהיריון איננה תקינה, בסופו של דבר לא ניכר שום נזק לעובר והוא יוצא בריא מבטן אימו. ד"ר סימונס החליט ליישם את המהפכה על אנשים אשר סובלים מעודף משקל. הורמון  הHCG, מסייע לשרוף את אותם שומנים הנאגרים במקומות הכי לא רצויים כגון בבטן, באחוריים, באגן הירכיים, תלוי כמובן באם אתם גבר או אישה. באמצעות דיאטת HCG, אנשים השילו תוך טווח זמן קצר קילוגרמים רבים, לא חשו שום תחושת רעב וחזרו  לפרופורציות גוף אסתטיות. דיאטה HCG, היא בהחלט מהפיכה בתחום הדיאטות ובשנים האחרונות היא זכתה לתחייה מחודשת.

דיאטת HCG וירידה במשקל

מדוע ירידה במשקל היא לרוב כה איטית? כאשר אנו עושים דיאטה, הגוף נכנס לעמדת מגננה, הוא חש בחסר ומגן על עצמו באמצעות מחסני השומן שעליהם הוא לא מוותר כל כך מהר ולכן הירידה במשקל תהיה איטית. דיאטת HCG, היא דיאטה שונה במהותה, באמצעות נטילת טיפות הומיאופתיות ותזונה ותפריט תזונתי נכון המותאם לכול אדם באופן פרטני, לא רק שתרזו תוך טווח זמן קצר, הדיאטה תסייע לכם לשרוף את שומני הגוף המיותרים ולחזור לפרופורציות גוף יפות ואסתטיות.

הצלחה כבירה לדיאטה

רבים הם האנשים אשר מתחבטים בסוגיה הרת גורל זו – איך לרדת במשקל? הרי רוב הדיאטות אינן מספקות מענה נאות, פתיחה בדיאטת רעב איננה הפתרון מה עוד שתפריט לא מאוזן יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים . באמצעות דיאטת HCG, אנו נסייע לכם לא רק לאבד ממשקלכם אלא גם לשמור עליו לאורך זמן. דיאטת HCG היא דיאטה הניתנת באמצעות תכשיר הומיאופתי, ניתן לצרוך את הערכה למשך 40 יום שלאחריהם תיווכחו בתוצאות מפתיעות. לבסוף, יש לציין, דיאטת הורמון הHCG איננה מאושרת על ידי משרד הבריאות ולכן אנו עושים שימוש בחלק מן ההורמון, תכשיר הנקרא HACG


www.bio-control.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים