שובר לפרסום בגוגלמדוע יש לבצע השוואת מחירים לפני החלפת המצבר?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ram surya   
רביעי, 10 אוקטובר 2018 12:28

חנות של מצברים הבטוחה בעצמה ובטוחה כי היא מציעה לכם מחירים טובים, לא תחשוש להמליץ לכם לבצע השוואת מחירים. המון פעמים סבורים הנהגים כי המטרה של השוואת המחירים היא למצוא את המחיר הזול ביותר, אך מדובר על מסע קצרצר שאתם עושים שמטיב עמכם בצורה נרחבת הרבה יותר. עם השוואת מחירים נכונה ומקיפה, אתם יכולים להגיע אל חנות המצברים המומלצת ביותר שתלווה אתכם בכל ארבע שנים עם החלפת המצבר שלכם.


1.לפני הכל: כדי לקבל מחיר טוב!

כאמור, השוואת המחירים נועדה בראש ובראשונה לאפשר לכם למצוא את המחיר הטוב ביותר. חשוב להדגיש כי מציאת המחיר הזול ביותר אינה מספיקה, ועליכם לבחון את החנויות השונות על פי פרמטרים נוספים. מעבר לכך, מחיר זול מאד שיוצע לכם עבור מצבר בחיפה לא אמור לשמח אתכם בהכרח, אלא יותר להדליק לכם נורה אדומה: מהי הסיבה שמוצע לכם מצבר במחיר כה זול? לרוב המחיר הזול הינו תוצאה של מותג לא אמין, חנות לא ידועה או מצבר הנמכר ללא תעודת אחריות.


2.עד כמה החברה מקצועית ושירותית?

כידוע, בעת שאתם משווים את המחירים אתם מתנהלים אל מול נציגי השירות והמכירה של חנויות מצברים בחיפה. מטבע הדברים, יהיו הנציגים השירותיים, הסבלניים והמקצועיים, לצד אלו שיהיו יותר קצרים ופחות נעימים. למרות שמדובר בהחלפה של המצבר, עדיין חשוב שחוויית השירות שלכם תהיה טובה, בעיקר מאחר ואתם צפויים לפגוש בנציגי אותה חברה פעם נוספת עם מימוש תעודת האחריות שלכם על המצבר.


3.זמינות החברה: קריטית!

סביר כי תעדיפו לשלם יותר על המצבר שלכם ולקבל גם שירות טוב על הדרך. עם ביצוע השוואת המחירים שלכם תוכלו להכיר את התנאים המוצעים על ידי כל חנות של מצבר לרכב בחיפה, לרבות תנאי השירות. ישנן חנויות המציעות שירות בזמינות גבוהה, תוך שישנה אפשרות גם לבצע את ההחלפה של המצבר בבית הפרטי שלכם. זיכרו כי השירות של החברה לא נמדד בהכרח במעמד הרכישה שלכם, אלא ברגעים קריטיים בהם אתם זקוקים לתיקון או בדיקה של טכנאי – כך שחשוב שהזמינות תהיה גבוהה.


4.דרשו בהמלצות של לקוחות מרוצים

רגע לפני שאתם בוחרים בחברה שאיתה תעבדו, כדאי לדרוש בהמלצות. כל עוד החברה משחררת לכם המלצות ללא כל בעיה, דעו כי אין לה מה להסתיר. מעבר להמלצות שתקבלו ישירות מנציגי החברה, הרי שתוכלו גם לקרוא המלצות בעצמכם על גבי הרשת.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים