שובר לפרסום בגוגלמהו תפקידם של קולטי שמש?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
ראשון, 20 מאי 2012 09:55
שוב ממהרים לצאת ובדיוק אין מים חמים? יש פתרון ידידותי לסביבה! אם אתה מחורפן מהמצב הקיים ואתה מהרהר זה לא הגיוני שאחרי היום הלוהט הזה המים בבית קרים. זה כבר לא סוד, יש דרך מהירה לפתרון - ניצול קרניה החמות של השמש באמצעות הצבה של דוד שמש על הגג. רוצים להשוות דגמים? גלשו אל האתר.

כי נמאס לעבוד עבור חברת החשמל


הצבת דוד שמש תפחית יותר משחשבת את ההוצאות שלכם על חשמל בשנה בבית ואפילו בחדרי הכושר. למה לא לנצל את מזג האויר החם לצורך הרתחת המים במקום לבזבז אנרגיה וכסף על שימוש באמצעי חשמלי או אלטרנטיבות אחרות המבזבזות כמויות אנרגיה עצומות.

דוד שמש לא רק מאפשר ירידה בהוצאות כי אפילו לחסכון בשימוש בחשמל. על ידי כך אנחנו מצמצמים את כמויות הזיהום ומונעים דלדול של חומרי גלם לייצור אנרגיה בעולם.

תיקון דוד שמש כל הפרטים החמים


איך זה פועל בכלל? איפה ממקמים את זה? מי מתקין את זה? כל העובדות לגביי דודי שמש.

במדינת ישראל יש חוק על פיו יש חובה לעשות שימוש בדודי שמש בבניינים חדשים (מלבד רבי קומות שאין בהם די שטח לכך). על ידי הוצאת תקנה זו נחסכים כ-4 אחוזים מצריכת החשמל הכלל ארצית.

הפיתוח של הדוד הוא ישראלי. מתאים למדינה כמו שלנו, לא?

את דוד השמש מתקינים על גג הבניין, או על שטחים פתוחים אחרים שבהם אפשר לקבל חשיפה מירבית של הקולטים לשמש. את גוף הדוד מציבים כאשר הקולטים מכוונים כלפיי הדרום.

גוף הדוד מורכב ממיכל בצורת גליל העשוי מתכת, אשר בתוכו מים, שמחובר באמצעות צינור לקולטים. בתוך הקולטים ישנם מערך מפותל של צינורות מים במסגרת מתכת סגורה.

מסגרת הקולטים בנויה בצורה שצידו האחד עשוי זכוכית ואילו יתר הפאות אטומות וצבועות שחור, כאשר מטרת העניין היא לכלוא את מירב קרני השמש. עקב כך צריך לבדוק מדי פעם שהצד המופנה לשמש נקי משלכת.

רכישת דודים מסוג זה מומלץ בחום לבניין מגורים ואפילו בבריכות במדינות רבות בהן יש אפשרות להפיק תועלת מהמשאב הנגיש של אנרגיית קרני החמה.

צריכים מידע נוסף? לא מבינים למה חיכיתם עד היום?
אמרו לא למים קרים, בקרו עוד היום באתר האינטרנט שלנו ותוכלו לקבל טיפים נוספים מטובי נותני השירות.

 
מאמרים נוספים :

» דוד שמש - מביאים את החום מהשמש!

- מביאים את החום מהשמש!על גגות הבתים ניצבים דודי השמש בגאון. הם אלה ש את קרני השמש החמימות ומחממים מים לדיירי המקום. כדי שדוד שמש יחמם כמו שצריך הוא צריך להיות תקין ונקי. יש צורך לדעת איזה דוד לקנות וגם איך לשמור עליו לאורך...

» דודי שמש

זקוקים למים חמים? קחו דודי שמש!דודי שמש מהווים תחליף מצוין אל הבוילר החשמלי היקר. אמנם בחורף אין מנוס, ובהעדר קרני שמש מוכרחים להעזר גם בדוד חשמל. אך מה טוב יותר מאשר להתענג על קרני השמש החמימות ולהשיג מים חמים בכל עת...

» עיצוב הבית

שיפוצים קבוצת-הבית    שיפוצים לכל מטרה ובמחירים נוחים וללא הפתעות !  הסיווג הנכון שלנו הוא חברת שיפוץ באזור המרכז המציעה שרותי קבלן שיפוצים לסביבת מגורים ועסקים. החברה בבעלות פרטית ומספקת פתרונות מתקדמים לשיפוץ הבית...

» האם ניתן לפתור תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו?

כמו כל דבר בחיים טוב יהיה להכנס לאינטרנט בחיפוש אחר תקלות של דוד שמש ולנסות לברר מהן וכיצד הן באות לידי ביטוי. ישנם תקלות אשר כל אחד יכול לסדר ואשר מסתכמות בדבר פשוט לחלוטין כמו קפיצת פיוז של דוד שמש משום צריכת חשמל מרובה...

» חשיבות ניקוי קולטי שמש

שנשמע כמו משהו הנוגע לפועלים לבושי סרבלי עבודה בלבד. אך הדבר הוא ממש לא כך.כל אזרח ממוצע הגר בדירה משלו אמור להיות מודע לחשיבות של ניקוי קולטי השמש.ניקוי קולטי שמש הנו דבר האמור להיות במודעות של כל תושב ותושב.כי באמצעות...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים