שובר לפרסום בגוגלמהיכן אמצא קטלוג דלתות פנים מחיר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : avi   
חמישי, 17 ינואר 2013 10:54

כולנו כבר יודעים שכשמשפצים בית, חייבים לוודא על פרקטיקה בשיפוץ, כלומר, שהחלל יהיה מחולק באופן הגיוני, שחדר השירותים רחב דיו וכו'. ועם זאת, חלק גדול מהאוכלוסיה בוחרים להתעלם מהחשיבות של הקיטצ'ן בבית. במאמר הזה אשתדל לתת לכם עצות הקשורות בעיצוב המטבח כ1 מהמקומות הכי חשובים בתוך הבית.


יתרה מידידותיוּת למבשל בחדר זה - מה ששונה בכל בית לפי אופי הדיירים, המטבח שלכם עשוי לשמש כ מוקד מרכזי לפציעות פשוטות ורציניות: החל מחבלות הנגרמות מחפצים שנפלו מארונות חלשים ועד לכוויות מטרידות - כתוצאה ממיקום כושל של כיריים. דבר נוסף, מטבח שלאו בנוי באופן נכון, עלול להוות רובד של פטריות ולכלוך.

טיפים והמלצות. מידע בנושא חדרי ארונות.

קודם כל, החדר צריך להיות אוורירי למדיי. הודות לחלונות ופתחי אוורור. אמליץ גם לדאוג שהמטבח יוקם בתחום עם זרימה של אוויר.

עבור הבשלנים שביניכם, המטבח מוכרח להיות מספיק גדול ומעוצב כהלכה; כמה שפחות להתרומם או להתכופף. צריך גם לוודא שקיים מספיק מרחב בינות הכיור לארונות, אם תצטרכו לזוז הרבה.

בשבילכם ולטובת הפעוטות, מומלץ לשייף פינות של קצוות המשטחים.

מקמו את הטוסטר מתחת לגובה העיניים, פן תהיו מוכרחים להימתח מדיי בזמן שאתם מוציאים תבנית חמה.

מומלץ שכל כלי המטבח יאורגנו עפ''י תדירות השימוש; סכינים, מזלגות וכפיות במדפים נגישים, חומרי ניקוי במדף מרוחק וכולי.

מבחינת תאורה, מומלץ לבנות הקיטצ'ן בוהק במיוחד. דבר נוסף, עדיף לעצב התאורה - כך שתיצור צל מועט. השתמשו בעיקר בנורות LED והלוגן. מוטב לכם למקם תאורות חלשות במדפי המטבח הגבוהים.

כרגע אניח בצד ענייני דת, מהסיבה שזה עניין אינדבידואלי. כתבתי כאן עצות לנוחות גלובאלית, אך בנוסף, בעניין שמירת הכשרות יש רעיונות לייעול המטבח.

איך מחליטים על חלל המטבח הנכון?

כיום, הרבה נגריות מעסיקות מומחים בתחום, אשר יוכלו לעזור עם ההחלטה על עיצובו של המטבח לפי צרכיכם, ע''פ כמות האנשים החיים בדירה וגודל שטח הבית - והם יוכלו להעניק טיפים ספציפיים.

אני לא ממליץ לעצב מטבח לבלי עצתו של מקצוען עם תעודות דבר ראשון, פשוט מהסיבה שלעבור על עצות בפוסטים באינטרנט לא יצייר כול המרכיבים ויכול להיות ותחמיצו כמה אלמנטים חשובים. מלבד זאת, תחום תכנון המטבח הוא מאוד דינאמי ומתיעל כל הזמן, כך שצריך להתעדכן בחידושים.

פרט ליועצי ארגונומיה, צריך לשוחח עם חשמלאי ואינסטלטור לפני בניית המטבח, כשם שנוהגים טרם שאר החדרים. קלות דעת יכולה להביא אתכם 'לזרוק'' כסף רב על מטבח מאובזר, שבסיומו לא יהא פונקציונאלי.

כולי תקווה שפוסט יהיה יעיל עבורכם, לפחות שתבינו הרעיון הכולל. מעברי ראיתי שאין להתייחס בפזיזות אף לא חדר בביתכם החדש, אף כשאינכם מבלים בו בקביעות.

לפרטים נוספים הכנסו ל-דלתות פנים מחיר או כתבו לי תגובה למאמר . 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים