שובר לפרסום בגוגלמהי הסיבה שבגללה זה נבון לרכוש כרטיס סים בינלאומי לפני החופשה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
שני, 02 ינואר 2012 11:29

כרטיס הסים הינו המוח של המכשיר הסלולרי – כרטיס זה טומן בקרבו את חשבון המשתמש מול הרשתות הסלולריות ומהווה בעיקרו של דבר "תעודת הזהות" שלך בכל רשת סלולרית שבה תמצא את עצמך. השירותים והחבילות שקנית אינם משתייכים למכשיר סלולרי ספציפי, כפי שנוצר הרושם, אלא דווקא לכרטיס הסים שמצוי בחלק הפנימי של הנייד.


בסלולריים עתיקים, החלפת כרטיס סים הייתה עבודה מסובכת שדרשה הזזת רכיבים בטלפון עצמו – אולם כעת כל לקוח כשיר לעשות המרה של כרטיס סים מקומי באחר.
כל חברה של שירותים סלולאריים מחלקת כרטיסי סים משלה, ובהתאם לכך בעת מעבר בין חברות סלולריות נדרש המשתמש לרכוש כרטיס סים חדש ולהוציא את הנוכחי. מלבד מעבר חברה, עוד מקרה בו רבים מוצאים את עצמם מחליפים סים הוא דווקא בזמן נסיעה למדינה אחרת.
מה שמביא לכך הוא שהמפעילות הסלולריות בארץ, להן רובנו מנויים, מציעות חבילות שירות ושיחות לטסים לחוץ לארץ, אבל במרבית המקרים מדובר בחבילות יקרות משמעותית ולא משתלמות ללא ספק. מציאות זו פתחה את השוק למכירת כרטיסי סים בינלאומיים עבור אלו שנוסעים לחוץ לארץ. בשורות הבאות נבדוק את הסיבות שבגללן ראוי לרכוש עוד לפני שטסים כרטיס סים אלטרנטיבי לפני נסיעה לחוץ לארץ.

קניית כרטיס סים לפני הטיסה

ניקח לצורך ההדגמה את אמריקה – יעד נפוץ בשביל ישראלים, משיקולים רבים. רובנו הגדול מכירים קרוב משפחה שחי באמריקה, ביקר בתוכה או סתם עזב לחופש ארוך. לא משנה סיבת הטיול, נכון מאוד להשיג מראש כרטיס סים אמריקאי לפני שעולים על הטיסה.
בארה"ב ניתן למצוא עשרות מפעילות סלולריות מקומיות – וכל אחד שרוכש מראש כרטיס סים מתאים ומשלב אותו לתוך הנייד, יכול להנות ממחירי שיחה מקומיים לביצוע שיחות (להבדיל מעלויות ה"נדידה" המוגזמים שבעלי סים שאינו אמריקאי מחויבים לשלם לחברה). קניית סים בארץ הינה הוצאה חד פעמית, וכרטיס הסים בדרך כלל נטען מראש בכמות מסויימת של דקות שיחה – תוך הקפדה על כך שגם עלויות טעינת דקות נוספות יהיו נמוכות משמעותית מביצוע שיחות עם סים לא בינלאומי.

כרטיס סים בינלאומי – סיכום

אנו דנים ברשת ביטחון עליה קל בשבילנו לייעץ לכל תייר – אפשרות להנות מביצוע שיחות לישראל ושיחות מקומיות ללא כאב ראש וללא דאגה, תמורת המחיר הנמוך ביותר שניתן להשיג. את הרכישה נבון להוציא לפועל עוד לפני הנסיעה, ואחרי זה לשלב את הסים הבינלאומי במשך הטיסה (כשהנייד ממילא מכובה) – כך שבשניה שתצאו מהמטוס, כבר יהיה ביכולתכם לעדכן את המשפחה והחברים שהגעתם בשלום – בעלות שולית. חופשה נעימה ולא יקרה! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים