שובר לפרסום בגוגלמהם המשחקים הפופולריים ביותר?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
ראשון, 11 דצמבר 2011 12:26

בימים אלו יש לנו עוד ועוד זמן חופשי שאנחנו מבקשים למצות אותו בדרכים כאלה ואחרות. שתיים מהבולטות מהדרכים שרובנו מבזבזים באמצעותן את הזמן הינן גלישה באינטרנט ומשחקי מחשב. את המעשים הללו מבצע כמעט כל מי שיש לו מחשב אישי בבית יחד עם חיבור זריז לרשת. אחת לתקופה, אנחנו יכולים לסבור שיש משחק זמין לכולם שיכול לגרור כמויות של שחקנים בעקבותיו, והמסירות למשחקים הללו הינה עצומה בהיקף שלה. העדפנו להתמקד במספר משחקים פופולריים במידה הרבה ביותר, ובמאמר הנמצא כאן נעמוד על טיבם.

אחד מהמשחקים הפופולריים ביותר בזמן האחרון קרוי כדור בעננים וזה בפועל משחק דפדפן המהוה גרסה מחודשת למשחק מחשב קלאסי פופולרי משנות ה-90. בגרסה מחודשת זו, המשתתף במשחק צריך להעביר גוף עגול בתוך נתיב מכשולים, יחד עם תשומת-לב על זריזות גבוהה וחמיקה ממעצורים. המשחק הזה תובע מהשחקן מהירות תגובה זריזה ומוכר כמשחק שמשפר את קצב התגובה והקואורדינציה של האדם המשחק במשחק. בנוסף, משחק זה מפתח תפיסה ויזואלית, יכולת חיזוי, תפיסת יד-עין ועוד. למזלנו, לא קיים עוד צורך לטעון את המשחק למחשב, כי ניתן להתבדר בו דרך האינטרנט בזריזות ובחינם.

משחק אהוד נוסף שאפשר לשחק בו דרך האינטרנט הוא משחק פופולרי הנקרא חרבות וסנדלים. משחק זה הוא משחק חשיבה ולחימה, שמניח פוקוס מיוחד על אסטרטגיית לחימה דייקנית ומתוזמנת, ובמסגרתו הדמות של המשתתף במשחק גוברת על לוחמים בזירת לחימה לפי ההחלטות הנקודתיות של המשתתף במשחק. למרות שקל להיות טוב במשחק הזה - להצליח בו ולהגיע להישגים מחייבים יכולת מצטברת. באחריות המשתתף במשחק להצליח בקרבות, לקנות ציוד ולתכנן את הצעדים שלו כהלכה.

עקב התהילה המשמעותית, המשחק חרבות וסנדלים זכה למשחק המשך שקרוי חרבות וסנדלים 2 שמשפר ומשדרג את ההרגשה מהחלק המקורי. במשחק המשך זה, יוצרי המשחק יצרו תכונות חדשות וציוד חדש, ובאופן זה הוסיפו נפח טרי למשחק. כיוון שפיתוחים אלה מחייבים לימוד, שחקנים מנוסים במשחק המקורי יידרשו לאסוף כישורים חדשים על מנת לחזק את המעמד שלהם כשחקני מחשב ממוקצעים. אופן המשחק המעודכן דורש מהשחקן להתעדכן מההיבט של האסטרטגיה שיצר ואפילו לשנות את דרך הסגנון שלו. גם במקרה זה, אפשר להוריד את המשחק למחשב או להפעיל אותו בכל מחשב דרך הדפדפן, גורם שהופך את תחושת המשחק לייחודית יותר. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים