שובר לפרסום בגוגלמה הילדים לומדים היום

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 15 אפריל 2019 07:42


איך אנחנו חולמים כי הילדים שלנו יהיו בתור בוגרים? האם חשוב שהם יהיו מוצלחים בלבד במבחן התוצאה, או שלאורך כל הדרך נוכל לראות כי הם יודעים כיצד להשתלב בחברה בתור אדם שתורם לסביבה ומביא את הערך המוסף שלו בצורה הכי מכבדת וחכמה.

הילדים של היום הם בהחלט לא הילדים של פעם, ובעוד יש כאלה שמסכלים על מה שפעם בערגה, האחרים מבינים כי לשינוי הזה יש גם פוטנציאל גדול מאוד להביא את התשתית היותר נכונה והיותר מתאימה אל עולם של קדמה שזז במהירות רבה.

איך הופכים ילדים קטנים בני כמה שנים בלבד, להיות המובילים ואלה שנמצאים צעד קדימה בכל מיני מובנים, ולא רק לפי פרמטר אחד בלבד? לא מעט גני ילדים במודיעין ובכל רחבי הארץ כבר מוכיחים את עצמם בעניין עם שיטות חינוך חדשניות.

ערכים דמוקרטיים ויצירתיות

לא עוד ילדים אשר חשים שהם פחותים מהעולם הזה של הגדולים. ילדים יכולים לעשות הרבה מאוד, כמו לעזור בפעילות השוטפת של הבית, ולהיות כאלה שמביעי את הדעה שלהם שלפעמים מגיעה בצורה הכי נקיה ותמימה. לילדים יש דמיון חוצה גבולות שאיתו ניתן להשתמש כדי להגיע אל פתרון חדש בכל פעם עבור אותה הבעיה, והעידוד הזה של הילדים להרגיש שווים בקהילה לצד היצירה של שטח לימוד ללא גבול והנחיה מובנית כל הזמן מביא אל השינוי המיוחל.

אם טרם הייתם בתוך גני ילדים במודיעין אשר פועלים במתכונת החדשה, זה הזמן להיכנס ולחוות את מלוא ההבדל שמביא את הילדים הללו להיות הכי מוכנים שרק אפשר לקראת זמנים חדשים שדורשים את הממציאים של המחר. אלה שיבנו את הארץ בורה הכי טובה, ואלה שיכולים לעשות את השוני בגדול וגם בקטן. 
מאמרים נוספים :

» מחנכים אותם אחרת

זה די מדהים לראות את כל מה שילדים קטנים לומדים בכמה שנים בודדות שבהם הם נמצאים על כדור הארץ הכחול הזה שלנו. הם למעשה יכולים ללמוד כל סוג של שפה וחוקרים את העולם הזה שבו הם נמצאים ללא הרף. בשל תהליך הלמידה הזה שבו הם סופגים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים