שובר לפרסום בגוגלמה עליכם לדעת על החתונות הנערכות בצהריים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ram surya   
שני, 18 יוני 2018 16:26

אם הייתם מזמינים את האורחים שלכם אל חתונת צהריים לפני כשני עשורים לערך, סביר להניח כי הם היו מתקשרים לשאול אתכם אם הכל בסדר ואם אין טעות בהזמנה. כיום, הביקוש לאירועי צהריים עם אולמות אירועים בתל אביב נמצא בשיאו, ורגע לפני שגם אתם נהנים מבריזה נעימה, תאורה מחמיאה וקהל נרגש של אורחים, כדאי שגם אתם תדעו כמה דברים חשובים על חתונה הנערכת בשעות אלו ולא בשעות הערב:

 

אל חתונות שכאלו מגיעים יותר ילדים

חתונות צהריים הן חתונות שמגיעים אליהן יותר ילדים. בעוד ההורים נוהגים להשאיר את הילדים עם הבייביסיטר כל עוד מדובר בשעות הערב, דווקא באירועי הצהריים ישנה נטיה טבעית להגיע עם הילדים. בעוד ישנם הזוגות שעבורם מדובר על חיסרון שכן הם רוצים טון פורמלי יותר לאירוע, ישנם הזוגות שעבורם זה יתרון של ממש שכן האחיינים היקרים להם וגם הילדים של החברים הטובים יכולים להגיע אל האירוע ואף ליהנות ממנו.

 

בוקר טוב, השעה 4 בבוקר

אירועי הצהריים הנערכים עם אולמות אירועים בתל אביב מתחילים לערך בשעה 12.00 בצהריים. המשמעות? ההתארגנות מתחילה בשעת בוקר מוקדמת מאד. כל עוד הייתם מתחתנים בערב, הייתם יכולים להתעורר בשעת בוקר מאוחרת – סביב השעה תשע או עשר בבוקר. מאחר ויש לפניכם לא מעט הכנות לרבות איפור, שיער, צילומים וחתימות על מסמכים שונים, היום שלכם מתחיל מאד מוקדם. בעוד ישנם הזוגות שעבורם אין כל בעיה לתפקד בשעות שכאלו, ישנם הזוגות שעבורם מדובר על נקודה למחשבה האם אכן כדאי לחגוג בצהריים.

 

אורך החתונה זהה לאורך האירועים הנערכים בערב

ישנו מיתוס שהגיע הזמן לנפץ לגבי אורך האירועים שנערכים בצהריים ואלו הנערכים בערב. ישנם הזוגות הסבורים כי אירוע צהריים הינו אירוע ארוך יותר, אך בפועל מדובר בדיוק על אותו זמן. אירועי הצהריים ביום שישי מתחילים בשעה 12.00 ומסתיימים בשעה 17.00 לפני כניסת השבת, ואילו האירועים בערב מתחילים לערך בשעה 19.30 ומסתיימים בשעה חצות וחצי. אם כן, אירוע ממוצע אורך כחמש שעות לערך – כך שאם אורך האירוע היה שיקול עבורכם, דעו כי מדובר בדיוק על אותם הזמנים.

 

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים