מוכרחים למצוא עבודה ברוסיה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
רביעי, 04 אפריל 2012 10:37
משעמם לך בארץ? כשהייתי בן 10, אחי הגדול נסע לעבוד בצפון אמריקה כמה חודשים. ההורים השתגעו מדאגה ורצו שיחזור. בסוף, כשהוא חזר לבסוף, היו מאחוריו מסעות ארוכים, קניות מכל סוג, הרפתקאות, וכסף לרוב. כ"כ קינאתי בו... כמובן שכמה שנים אח"כ עשיתי אותו הדבר, ובשלב זה יש לי האפשרות לפרט לכם כל מה שתרצו על עבודה בעגלות בחו"ל.

זאת לא רק עבודה.

היופי בעבודה בחו"ל הוא שקיבלת חוויה לחיים. נכון, העבודה קשה והשעות לפעמים מטורפות, אולם, אתה חי בעצמך, סופג תרבויות וסופג חוויות ביבשת אחרת במשך חודשים / שנים. וזה מבלי שציינתי את השכר הגבוה שתרוויח בזיעת אפך. מעבר לכך, בפרק הזמן שלך בחצי הגלובוס השני, תוכל, אם תרצה, להתקבל ללימודי מקצוע עיוני, ולהתמקצע בטרם תשוב למשק הישראלי.

רצית לקרוא על עבודה ברוסיה? תכף תקבל תשובות.

ויזה כבר יש?


אם רצונך הוא לשהות בחלק מהמדינות, יתכן ותיאלץ להנפיק ויזת תייר; כשכל ממשלה והתנאים שהיא קבעה לשהות תיירים. יהיו פעמים שהסוג של הויזה שונה במהות ע"פ אופי השהות, אך בדר"כ, כשתרצה להנפיק אשרה כזו - תצטרך להביא תמונות פספורט, להוציא לעצמך דרכון ולהתראיין אצל הקונסוליה המיועדת. מומלץ גם שתתעדכן ע"פ השגרירות המיועדת בנושא התנאים עבור הקבלה של האשרה, בכל אופן, אכתוב מספר עצות כלליות שיוכלו לעזור בנושא:

לפעמים, את רוב תהליך הוצאת האשרה תהיה רשאי לבצע בדף השגרירות באינטרנט. סרוק את האתר הרלוונטי ואולי יתאפשר לך לחסוך לעצמך התרוצצויות.

סדר את הופעתך; כמו בפגישה ראשונה, המראה שלך הוא משמעותי.

דאג שיהיו עליך תמונות מעודכנות לדרכון. במידה ולא הספקת - בד"כ תצליח להספיק לנפק תמונות כאלה בצלמניות הנמצאות באזור.

דאג שלקחת איתך מזומן או אשראי, לכל מקרה.

במה עובדים בחו"ל?


אני לא אתווכח, הדמיון יכול לגלוש, אך למרות זאת, ענפי העבודה לצעירים בלי ניסיון - אינם רבים, ויסתכמו בדר"כ בעגלות בקניונים או הובלות. עם זאת, לכל סוג עבודה - סגנון מיוחד משלו, תלוי במדינה הספציפית ויחסי ממונים-עובדים.

מתעניין במידע יותר ספציפי לגבי עבודה בחו"ל?שאל אותי כאן ואשתדל לסייע לך הכי מהר שאפשר. בהצלחה!

 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים